Профільний комітет ВР ухвалив дату розгляду закону про зняття недоторканності з депутатів та суддів

1 липня 2015 16:43

Термін обробки пропозицій і поправок до законопроекту закінчується 15 липня

Профільний комітет рекомендує ВР розглянути зміни до Конституції щодо недоторканності депутатів і суддів 16 липня

Реклама

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя рекомендує парламенту розглянути законопроект про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України і суддів (№ 1776) у четвер, 16 липня.

На засіданні комітету його голова Руслан Князевич зазначив, що комітет повинен запропонувати парламенту подальший порядок роботи з цим законопроектом.

Так, було встановлено, що термін подачі пропозицій і поправок до законопроекту – до 10 липня.

Термін обробки пропозицій і поправок до законопроекту комітетами Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя, з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради з питань бюджету, з питань запобігання та протидії корупції та з питань європейської інтеграції – до 15 липня включно.

Реклама

"Встановити термін надання народними депутатами України документів, передбачених частиною третьою статті 150 Регламенту Верховної Ради України, до 10 години ранку 16 липня", – сказав Князевич.

Не пропусти!
Міс збірної Польщі: дівчина з Вінниці співає пісні Щенсному
Марина Лученко - дружина Войцеха Щенсни

Крім того, він зазначив: "Призначити розгляд проекту закону про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України і суддів, реєстраційний номер 1776 від 16 січня 2015 на пленарному засіданні Верховної Ради України 16 липня 2015 року".

За дану пропозицію проголосували 13 членів комітету, і рішення було прийнято.

Нагадаємо, 19 червня Конституційний суд оприлюднив рішення про те, що законопроект про внесення змін до Конституції (щодо недоторканності народних депутатів України і суддів) відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти