Важіль тиску на виборах: міністр сказав, навіщо Кремлю українські моряки

9 січня 2019, 16:16

Глава МЗС Павло Клімкін впевнений, що режим Путіна спробує втрутитися у виборчий процес

Головнамета,якупереслідувавКремль,захопившиукраїнськихвійськовослужбовцівврайоніКерченської протоки-цевплинутинамайбутнівиборивУкраїні,вважаєміністрзакордонних справПавлоКлімкін.

"Явважаю,щоРосіябуденамагатисявикористовувати,якзавждивонавикористовуєіполітичних в'язнів,ізаручників,якякийсьтоварвтому,щобвпливатинанашвиборчийпроцес.Причомуцестосуєтьсябудь-якихвиборів",-сказавглаваМЗСназаході9 січня.

Віннагадавпросьогоднішню
міжурядовунараду,яку провелаомбудсмен Людмила Денісова, ізапевнив,щоуряднамагаєтьсянадаватиморякамбудь-якуможливудопомогу-відперерахуванняїмгрошейдоукладеннядоговорівзадвокатами.

Реклама

"Сьогодні буде підписано останні шість угод. Якраз ми говоримо про це з Миколою Полозовим, який частково координує дії адвокатів", - уточнив Клімкін.

Міністр зазначив, що 17 та 18 січня російські суди розглянуть справи українських моряків.

"Ми зараз працюємо над тим, щоб нашим хлопцям була надана вся можлива підтримка, і щоб представники наших друзів і партнерів також були присутні на цих судах. Одночасно ми активізували абсолютно всіх з наших друзів і партнерів, а також всіх, хто в принципі може допомогти", - запевнив глава української дипломатії
.

Нагадаємо,щосекретаріатУповноваженогоз питаньЄвропейськогосудуз правлюдиниМін'юстуУкраїни подав вЄСПЛофіційнуміждержавнускаргувзв'язкузпорушеннямРосієюправукраїнських моряків, захопленихврайоніКерченської протоки.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

Такожмиписали,щопрезидентФранціїЕммануельМакронзакликавсвогоросійськогоколегуВолодимираПутінаякомогашвидшезвільнитивійськовополоненихукраїнських моряківіповернутиУкраїнізахопленікораблі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти