Клімкін розповів, яким може бути візовий режим з Росією

8 січня 2019, 13:57

Міністр допускає введення біометричного візового режиму з РФ

Український міністр закордонних справ Павло Клімкін не виключив, що Україна введе біометричний візовий режим з Російською Федерацією.

"Якщо просто ввести візовий режим і штампувати етикетки, то він не буде працювати. Якщо візовий режим з Росією, то тільки біометричний ... зараз ми дивимося, як працює біометріка, бази даних. Не виключено, що і біометричний візовий режим з Росією прийде", - сказав міністр.

Клімкін наголосив, що це дуже серйозне рішення.

Коментуючи ідею про припинення залізничного сполучення з Росією, український міністр зазначив: "Припустимо, ми завтра припиняємо залізничне сполучення. Я "за", але що далі? ... Якщо ми хочемо, щоб в Росію не їздили, то ми повинні це вирішити комплексно, а не просто повинні зупинити потяги".

Клімкін уточнив, що це рішення, яке все повинні обговорити.

"Я не знаю, чи відбудеться воно (припинення залізничне сполучення – Ред.) завтра, в наступному році, або воно взагалі не відбудеться, але ми повинні зрозуміти, що ми з цього отримуємо і втрачаємо", - сказав глава МЗС України
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Крімтого,міністрзазначив,щодипломатичнівідносинизРФпокиіснуютьтількинапапері,алеїхрозірватиможналишепіслятого,колибудевирішенепитання,хтобудезахищативтакомувипадкуінтересигромадянУкраїнивРФ.

"ЩостосуєтьсядипломатичнихвідносинзРосією,яговорив:намцівідносинине потрібні,іунаспофакту немаєтакихвідносин.Алемиповиннізнайтиформу,яким чиноміхтобудедопомагатиіпіклуватисяпро2,5мільйонаукраїнців,якіщезнаходятьсявРФ,іробитивсютуроботу,якуроблятьнашіконсуливконтекстідопомоги політичним в'язням",-зазначивКлімкін.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

РанішеКлімкінвжезаявляв,щоУкраїна повиннаввестибіометричнийвізовийконтрольдля росіян.

Нагадаємо, 1 січня2018рокупочала роботусистемафіксаціїбіометричнихданихдлягромадян 71 країни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти