Порошенко привітав передачу Андріївської церкви в користування Константинопольського патріархату

18 жовтня 2018 13:30

Таке рішення Ради наближає отримання Томосу про автокефалію УПЦ, зазначив Порошенко

Передача Андріївської церкви в користування Константинопольському патріархатудляроботийогопредставництванаближаєотриманняТомосупро автокефаліюПравославноїцерквивУкраїні.Про церозповівпрезидентУкраїниПетроПорошенконасвоїй сторінцівFacebook.

Реклама

"Українаповертаєтьсядо активного спілкуваннязі світовимправослав'ям.ПредставництвоВселенськоїПатріархії,якаєЦерквою-матір'ю,будесприятизміцненнютакихзв'язківіпідтримціУкраїнипід часвиникненнянезалежноїПомісноїправославноїцеркви",-зазначив Порошенко.

Таким чином, Андріївська церква передається Константинопольському Престолу Святого Андрія в користування для роботи його Представництва.

"Сьогоднімищенакрокнаблизилисядомети
 - отримання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні. Дякую Верховній Раді, яка підтримала відповідний мій законопроект", -
підкреслив глава держави.

2_29

Не пропусти!
Італія – Швейцарія: відео голів та огляд розгрому на Євро-2020
Чіро Іммобіле проти воротаря Швейцарії Яна Зоммера

Нагадаємо,нещодавнопрезидентУкраїниПетроПорошенкозапропонувавпередатиАндріївську церквувКиєвіВселенськогопатріархату.ВінвнісвРадувідповіднийзаконопроект.Цесвогородусимволічнийжесттого,щосвятийАндрійсвого часухрестивУкраїну.Усвоючергуглавадержавизаявив,щорішенняпропередачу АндріївськоїцерквивКиєвівпостійне користуванняВселенськогопатріархаузгодили з церковними ієрархами в Україні.

УсвоючергупредстоятельУкраїнськоїавтокефальноїправославноїцерквиМакарійзаявив,щоУкраїна жертвує Андріївську церкву Вселенському патріарху.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти