Заборона "русского міра" в Україні та проект бюджету-2019: чим сьогодні займеться Рада

18 жовтня 2018 9:54

Сьогодні у депутатів буде напружений день і крім бюджету ще ряд важливих законопроектів

СьогодніВерховнаРадарозглянепроектдержавногобюджетуна2019рік упершомучитанні,атакождепутати,середіншого,візьмутьсязазаборону"русского міра"вУкраїнітапередачуАндріївськоїцерквивкористуванняВселенськогопатріархату.

Депутатирозглянутьпитанняпро включеннядо порядку денногота прийняттярішеннящодо законопроектупропередачу Андріївськоїцерквивпостійне користуванняВселенськогопатріархату.ДнямипрезидентУкраїнизаявляв,що
це рішення узгоджене з церковними ієрархами.

Реклама

Такожнапорядкусьогодніу другомучитанніпроектКодексуУкраїнищодопроцедурбанкрутства;прийняттязаконупропротимінну діяльність;законопроектщодовідповідальностізанезаконне перетинаннядержавного кордону;законопроектщодоудосконаленнязахиступравспоживачівфінансовихпослуг(повторнедруге читання).

Депутати спробують внести зміни до законодавства щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташовано в зоні бойових дій на Донбасі.

Також Рада візьметься за засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки. В Україні на законодавчому рівні хочуть заборонити "русскій мір".

А головним питанням на сьогоднішньому пленарному засіданні має стати розгляд проекту бюджету на 2019 рік у першому читанні. Перший перегляд, в ідеалі, Верховна Рада повинна проголосувати за прийняття проекту бюджету в цілому, а також затвердити голосуванням Бюджетні висновки.

Нагадаємо, на минулому пленарному тижні
Рада прийняла закон про українську мову впершомучитанні.Проектомзаконупередбачається,щовсісферижиттєдіяльностікраїнибудутьзобов'язанівикористовувативиключноукраїнську мову.

Не пропусти!
Італія – Швейцарія: відео голів та огляд розгрому на Євро-2020
Чіро Іммобіле проти воротаря Швейцарії Яна Зоммера

Також Рада продовжила особливий статус Донбасу на рік.ОсобливийпорядокмісцевогосамоврядуваннявокремихрайонахДонбасувступитьвсилутількипіслявиконанняРосієюсвоїхзобов'язань.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти