Клімкін пояснив проросійські заяви Хуга по Донбасу

6 листопада 2018, 15:51

Міністр зазначив, що спектр можливостей спостерігачів ОБСЄ на Донбасі вельми обмежений

Екс-першому заступнику Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі Олександру Хугу в своїх оцінках ситуації на Донбасі треба було знайти слова, які не допускали б проросійських інтерпретацій. Про це в Facebook заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Олександр Хуг раз явно потрапляє в комунікаційну історію. І не тому, що він проросійський, адже свої обов'язки заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні він намагався виконувати неупереджено. А насамперед тому, що, незважаючи на офіційний статус спостерігача, в своїх заявах він не може виходити за формальні рамки. Тобто не має права давати жодних політичних оцінок і говорити "від себе", - написав він.

При цьому міністр зазначив, що спектр можливостей спостерігачів ОБСЄ на Донбасі вельми обмежений.

"Крім того, російські окупанти всіляко перешкоджають їх роботі. Але присутність такої місії набагато важливіша, ніж відсутність будь-яких", - підкреслив міністр.

Як стало відомо, одному з українських ЗМІ Хуг сказав, що не вважає Росію агресором. Ще недавно він чітко давав зрозуміти, що, будучи з складі місії ОБСЄ
, не може робити висновків по російській агресії на Донбасі.ОднакпіслятогоякпішовзпостазаступникаглавимісіївУкраїні,вінчіткодавзрозуміти,щодумаєщодо конфліктунаДонбасі.Відзначимо,щотепернайогомісцеприйшовМаркЕтерінгтон.

Реклама

Відзначимо,щоднямиХугпідтверджувавприсутність військ Росії на Донбасі. Зайогословами,спостерігачаммісіїнавітьсамікадровіросійськівійськовізізнавалися,щоприїжджалинаДонбаспоротації.

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину

"Проросійську риторику" Хуга по Донбасу пояснили сайту "Сегодня" експерти.Так,військовийекспертОлександрПоліщуксказав,щоХугна своїй посадінічимсебене показавзконструктивноїточкизорукрімдистанціюваннявідпроблем,пов'язанихзросійською агресієюпротиУкраїнинаДонбасі,іякітоймав бивирішувати.АекспертОлегСтаріковвважає,щоКиївмігбиактивнішевирішуватипретензіїдооб'єктивностіроботиОБСЄза допомогоюспеціальногомеханізмуоскарження.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти