Антикорупційне бюро оголосило конкурс по набору перших 100 детективів

6 травня 2015, 12:44

Очікується 15-20 тисяч резюме, зазначив Ситник

Національне антикорупційне бюро (НАБ) України відкрило конкурс по набору перших ста детективів, повідомив глава НАБ Артем Ситник.

Реклама

"Вчора я підписав оголошення про конкурс на зайняття перших ста посад детективів. Судячи з того, яка кількість документів ми отримали на перший конкурс, ажіотаж буде великим. Ми очікуємо 15-20 тис. резюме", – повідомив Ситник на засіданні парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції в середу.

За його словами, до відбору детективів НАБ є два кваліфікаційних обмеження – це вища юридична освіта і 2 роки юридичного стажу.

Ситник також зазначив, що учасникам антитерористичної операції і кандидатам зі знанням англійської мови, які побажають брати участь у конкурсі, буде надано перевагу при наборі детективів.

Раніше повідомлялося, що глава Антикорупційного бюро Артем Ситник призначив своїм першим заступником Гізо Угулаву, який раніше працював в органах прокуратури Грузії.

Реклама

Відповідно до закону, Національне антикорупційне бюро – державний правоохоронний орган, який здійснюватиме протидія корупційним правопорушенням, що вчинені вищими посадовими особами та становлять загрозу національній безпеці України.

В тренді
РФ припинила гучно брязкати зброєю, але все може змінитися в один момент – Кулеба

Законом виключено незаконне втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, політичних партій, громадських об'єднань, інших фізичних або юридичних осіб у діяльність Національного бюро.

У структурі Бюро буде близько 700 осіб, у тому числі не більше 200 керівників. У структуру входитимуть інформаційно-аналітичні, оперативно-розшукові та оперативно-технічні, слідчі підрозділи. В їх завдання будуть входити виявлення майна, яке може бути предметом конфіскації.

Крім того, передбачено створення підрозділів швидкого реагування, забезпечення безпеки учасників кримінального судочинства, представництва інтересів в іноземних юрисдикційних органах, експертні, фінансові, кадрові та інші підрозділи.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти