Ляшко пояснив, чому варто змінювати виборчу систему України

Відкриті партійні списки мінімізують підкуп виборців і змусять політиків виконувати свої зобов'язання, впевнений лідер Радикальної партії

ЗмінавиборчоїсистемиУкраїни-запорукаборотьбизкорупцієютаподоланнябідностівкраїні,впевненийлідерРадикальноїпартіїОлегЛяшко.

ВрамкахКлубуЖанаМонеу ФранціїОлегЛяшкообговоривзєвропейськимиколегамиперспективипереходуУкраїнидо відкритих партійних списківнапарламентськихвиборах.

ЛідерРадикальноїпартіївпевнений,щовумовахбідностіукраїнцівподібнасистемапідійдекраще-мінімізуєпідкупвиборцівізмуситьполітиків-якщовонизахочутьзалишитисяпри владі,-виконуватисвоїзобов'язання
.

"У Британії теж виборча система мажоритарна, але важко уявити, щоб там депутати купували виборців, роздавали їм гречку або гроші. А у нас влада спеціально довела до зубожіння, не піднімає зарплати, не піднімає пенсії для того, щоб потім перед виборами давати подачки. Ключове – це зміна виборчої системи, щоб змінити виборчий клас, і, як наслідок, подолати ту корупцію, яка є в нашій країні. Щоб парламент не був місцем для заробляння грошей, для зловживання, для прикриття депутатським мандатом", – заявив Олег Ляшко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Яквідомо, 18 вересняРадапідтрималазбільшенняскладуЦВКдо17 осіб.ЗбільшеннячислачленівЦВКз15до17членівпередбаченозмінамидо статті6законуУкраїни"Про Центральну виборчу комісію".Цедозволилодобитисяпредставництвавнійвсіхнайбільшихполітичнихсил.

Реклама

20 вересня назасіданніпарламентудепутатизвільнилистарийскладЦентрвиборчкомуу зв'язкуіз закінченнямтермінуїхповноваженьнапосадахчленівКомісії,після чого Рада приначила 14 нових членів ЦВК. 4жовтнядо нихприєдналисящедвоєчленівпісляскладаннядепутатськихповноважень,ащеоднемісцезалишаєтьсявакантним.

5жовтня відбулосяперше засіданняоновленогоскладуЦентральноївиборчоїкомісії, члени якої напередодні прийняли присягу в Верховній Раді. Главою комісії стала Тетяна Сліпачук.

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Останні новини
Реклама
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти