Ляшко пояснив, чому варто змінювати виборчу систему України

14 жовтня 2018, 06:15

Відкриті партійні списки мінімізують підкуп виборців і змусять політиків виконувати свої зобов'язання, впевнений лідер Радикальної партії

ЗмінавиборчоїсистемиУкраїни-запорукаборотьбизкорупцієютаподоланнябідностівкраїні,впевненийлідерРадикальноїпартіїОлегЛяшко.

ВрамкахКлубуЖанаМонеу ФранціїОлегЛяшкообговоривзєвропейськимиколегамиперспективипереходуУкраїнидо відкритих партійних списківнапарламентськихвиборах.

ЛідерРадикальноїпартіївпевнений,щовумовахбідностіукраїнцівподібнасистемапідійдекраще-мінімізуєпідкупвиборцівізмуситьполітиків-якщовонизахочутьзалишитисяпри владі,-виконуватисвоїзобов'язання
.

"У Британії теж виборча система мажоритарна, але важко уявити, щоб там депутати купували виборців, роздавали їм гречку або гроші. А у нас влада спеціально довела до зубожіння, не піднімає зарплати, не піднімає пенсії для того, щоб потім перед виборами давати подачки. Ключове – це зміна виборчої системи, щоб змінити виборчий клас, і, як наслідок, подолати ту корупцію, яка є в нашій країні. Щоб парламент не був місцем для заробляння грошей, для зловживання, для прикриття депутатським мандатом", – заявив Олег Ляшко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Яквідомо, 18 вересняРадапідтрималазбільшенняскладуЦВКдо17 осіб.ЗбільшеннячислачленівЦВКз15до17членівпередбаченозмінамидо статті6законуУкраїни"Про Центральну виборчу комісію".Цедозволилодобитисяпредставництвавнійвсіхнайбільшихполітичнихсил.

20 вересня назасіданніпарламентудепутатизвільнилистарийскладЦентрвиборчкомуу зв'язкуіз закінченнямтермінуїхповноваженьнапосадахчленівКомісії,після чого Рада приначила 14 нових членів ЦВК. 4жовтнядо нихприєдналисящедвоєчленівпісляскладаннядепутатськихповноважень,ащеоднемісцезалишаєтьсявакантним.

5жовтня відбулосяперше засіданняоновленогоскладуЦентральноївиборчоїкомісії, члени якої напередодні прийняли присягу в Верховній Раді. Главою комісії стала Тетяна Сліпачук.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти