Разом з військовими протистоять Росії: Порошенко і Гройсман привітали дипломатів

22 грудня 2018, 11:27

Слово українських дипломатичних працівників повністю розбиває брехню російської пропаганди, відзначили президент

Перші особи держави привітали українських дипломатів з професійним святом, зазначивши, що вони протистоять російській агресії і допомагають українським захисникам на фронті своїми міжнародними переговорами.

Так, президент України Петро Порошенко зазначив, що дипломати майже п'ять років пліч-о-пліч з українським військом протистоять російської агресії, оскільки кожен їхній успіх на дипломатичній ниві – це збережені життя українців на передовій.

"Кожна ваша домовленість про зміцнення підтримки України – це посилення нашої стійкості на фронті і висхідного розвитку в інтересах європейського майбутнього держави. Ваше слово повністю розбиває брехню російської пропаганди. Ваші аргументи зміцнюють проукраїнську глобальну коаліцію. Ваша наполегливість і професіоналізм наближають день відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави в його міжнародно визнаних кордонах", - зазначив Порошенко.

Також президент зазначив інші міжнародні успіхи України, як, наприклад, в курсі країни в ЄС і НАТО, зростання престижу українського паспорта за кордоном завдяки безвізу
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Усвоючергупрем'єр-міністрВолодимирГройсманпідкреслив,щоуспішнароботадипломатазміцнюєпрестиждержавинаміжнародній арені,підсилює зв'язкизіншимидержавамиісприяє розвиткусуспільствавцілому.

"Гібриднавійна,якуведевданийчасРосіяпротинашої держави,вимагаємобілізаціївсіхполітико-дипломатичнихресурсів,якімимаємо.Викликизобов'язуютьнасдотримуватисячіткої,виваженоїізрозумілоїдлянашихпартнерівзовнішніьої політики.Наплечіукраїнськихдипломатівлягаєважке завданняподонесеннюдосвітовоїгромадськостіукраїнську позиціюіодночаснорозвінчанняміфівворожоїпропаганди",-йдетьсявпривітанніглавиурядунасайтіКабміну.

В тренді
Рада без їдальні: де харчуються і які чайові лишають нардепи (відео)

Нагадаємо, 19 грудня в Україні набув чинностізаконпро дипломатичну службу, якийбувприйнятийщевлітку.Серед іншогоРадапогодиласянапропозиціюпрезидентавиключитиіз законунормупро те,щоКабінетміністрівнаділенийповноваженнямищодо визначеннястатусу,завданьіфункційспеціальнихдипломатичнихмісій,яківизначеніяктимчасові,представляютьУкраїнуінаправляютьсядо іншої держави.

Якранішеповідомлялося,всічніКабінетміністрівприйнявпостановупрообов'язокдипломатівпроходитиперевіркуупсихіатра.Частинадипломатіввважаютьцеобразою,аекспертипропонуютьперевіритищейдепутатів.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти