Владі України важливо провести переговори з Росією і Америкою – Вілкул

5 січня 2019, 20:30

Народний депутат заявив, що виступає за мир дипломатичним шляхом

Відновленнямируєключовимдлякраїни-переконанийнароднийдепутатОлександрВілкул.

Зайогословами,"Опозиційнийблок"виступаєзаприпиненнявійськового конфліктунаДонбасідипломатичнимшляхомімаєвідповіднустратегію
.

"Україна не змінить свого географічного положення. І Росія все одно буде найбільшим сусідом, і відносини з нею нам потрібно будувати на підставі наших національних інтересів, а не політичних уподобань. Я за мир дипломатичним шляхом. Керівництву країни дуже важливо провести прямі переговори з Америкою і прямі переговори з Росією. Знайти між ними компроміс, безумовно з урахуванням наших національних інтересів, прийняти спільну резолюцію Ради Безпеки ООН, так щоб жодна з цих сторін не наклала на неї вето", – заявив Олександр Вілкул.

Реклама

Раніше Вілкул заявив, що трудова міграціязнекровлюєукраїнськуекономіку.Каже-заразза різнимипідрахункамизакордономпрацюєдо10 млнукраїнців.Зайогословами,держава повиннабільшепіклуватисяпроекономічноактивне населення:створюватиробочімісця,забезпечуватикваліфікованікадриілюдейтрудовихспеціальностейгідною зарплатою.ЦедозволитьповернутичастинупрацівниківдодомуіприскоритизростанняВВПзнинішніх3до10%врік.

Крімтого,народнийдепутатОлександр Вілкул закликав владукупуватиукраїнське вугілля,підтримувативітчизнянішахтиіплатитигіднузарплатугірникам.Крімтого,кажеполітик,будедомагатися,щобвсішахтарінадержавнихпідприємствахотримализаборгованість.

Такожполітикзазначив,щосуднобудуваннявУкраїніпідзагрозою,алейогоможнаврятувати.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти