У Раді хочуть створити ТСК з розслідування нападів на активістів в Україні

5 листопада 2018, 11:35

Смерть Гандзюк стала останньою краплею, і депутати наполягають на створенні парламентської комісії – цю ідею підтримав Парубій

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування нападів на активістів в Україні в 2017-2018 роках, в тому числі і розслідувати резонансну смерть Катерини Гандзюк. Про це повідомив в Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

"Справитребадоводитидокінця.Ви,напевно,пам'ятаєте
 відео Катерини Гандзюк, яка з лікарняного ліжка зачитувала імена активістів, які зазнали нападів у 2017-2018 рр. Пізніше його стали називати "списком Катерини Гандзюк". Майже два тижні тому ми з колегами зареєстрували в парламенті постанову про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування всіх цих фактів", -
написав він.

Реклама

ЗасловамиНайєма,задва тижнірішенняпоствореннютакоїТСКвзялитількидві парламентськіфракції.Нардепзазначив,щозакондозволяєстворитикомісіюібезпарламентської більшості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Якщо депутатська фракція або група не запропонувала у встановлений строк представників для роботи в ТСК, комісія створюється без участі представників цієї депутатської фракції або групи. Все в руках спікера парламенту Андрія Парубія. Згідно з регламентом, питання створення ТСК можна ставити на голосування без включення до порядку дня. Нам потрібно всього лише 150 голосів", - підкреслив політик.

Відзначимо,щонасьогоднішньомузасіданніПогоджувальноїрадиспікерпарламентупідтримавствореннятакоїкомісіїдлярозслідуваннянападунаактивістів.

erer_14

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах
Реклама

Нагадаємо,вчора,4 листопада,сталовідомопро смертьГандзюк.Зазначалося,щопомерлавонавідобривутромбупрямовлікарні.Активісткабороласязкорупцієювправоохороннихорганахісередчиновників,алевпідсумкунанеїбулоскоєнонапад-їїоблилисірчаною кислотою.БезпосереднімвиконавцемнападунаГандзюкбувМикитаГрабчук.Зокрема,вінвиливнаактивісткулітрсірчаноїкислоти,врезультатічоговонаотримала40%хімічнихопіків.Якповідомивнардеп Антон Геращенко, підозрюваному в організації вбивства Гандзюк може загрожувати довічне ув'язнення.

Такожсталовідомо,щослідчізміниликваліфікаціюнападуначиновникаХерсонської міськради,яка кваліфікувалайогоякзакінчений злочинза пунктами4,6,11і12ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни(умисневбивство,вчиненегрупоюосіб,зкорисливих мотивів,зособливоюжорстокістю,назамовлення).

На смерть Гандзюк відреагував і президент Петро Порошенко,якийзвізитомперебуваєвТуреччині.Главадержавидаврозпорядженняправоохоронцям-виннівнападінаактивісткуповиннібутипокарані.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти