У Національному антикорупційному бюро повідомили про перші призначення працівників

11 серпня 2015 11:45

25 серпня починається тренування перших детективів

У штаб Національного антикорупційного бюро України зараховано 15 працівників, крім заступників директора. Про це заявив на брифінгу директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Реклама

"На сьогоднішній день в штат бюро зараховані 15 працівників, крім заступників директора. Ще по трьох кандидатах триває спеціальна перевірка. За 7 посадам оголошено повторний конкурс", – повідомив він.

Крім того, він повідомив, що 25 серпня починається тренування перших детективів.

Нагадаємо, 16 квітня 2015 президент України Петро Порошенко призначив директором Національного антикорупційного бюро 35-річного юриста Артема Ситника.

Відповідно до закону, Національне антикорупційне бюро – державний правоохоронний орган, який здійснюватиме протидія корупційним правопорушенням, що вчинені вищими посадовими особами та становлять загрозу національній безпеці України.

Не пропусти!
Росію можуть позбавити Євро-2020: український депутат звернувся до УЄФА
Реклама

Законом виключене незаконне втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, політичних партій, громадських об'єднань, інших фізичних або юридичних осіб у діяльність Національного бюро.

У структурі Бюро буде близько 700 осіб, у тому числі не більше 200 керівників. У структуру входитимуть інформаційно-аналітичні, оперативно-розшукові та оперативно-технічні, слідчі підрозділи. В їх завдання будуть входити виявлення майна, яке може бути предметом конфіскації.

Крім того, передбачено створення підрозділів швидкого реагування, забезпечення безпеки учасників кримінального судочинства, представництва інтересів в іноземних юрисдикційних органах, експертні, фінансові, кадрові та інші підрозділи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти