Вибирати членів Антикорупційного бюро будуть 19 представників громадських організацій

10 червня 2015, 20:52

События на ТК Украина

Сформувати агентство із запобігання корупції планують до кінця року

Вибирати членів Антикорупційного бюро будуть 19 представників громадських організацій, які подавали заявки.

Реклама

Незважаючи на звинувачення в некомпетентності, там не бачать підстав для повторних виборів. Сформувати агентство із запобігання корупції планують до кінця року.

"Для суспільства важливо, щоб цей орган запрацював якомога швидше. Але швидкість не повинна впливати на якість, і роботу цього агентства. Я, як представник громадськості, як інші представники громадськості, які були обрані, максимально зацікавлені в тому, щоб конкурсний відбір був відкритим, прозорим", – запевнив Олександр Ружицький, член конкурсної комісії.

Згідно із законом, Національне антикорупційне бюро – державний правоохоронний орган, який буде здійснювати протидію корупційним правопорушенням, що вчинені вищими посадовими особами і становлять загрозу національній безпеці України.

Законом виключено незаконне втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, політичних партій, громадських об'єднань, інших фізичних або юридичних осіб у діяльність Національного бюро.

В тренді
Живе як король. Все про резиденції, особняки і яхти Медведчука
Реклама

У структурі Бюро буде близько 700 осіб, у тому числі не більше 200 керівників. У структуру будуть входити інформаційно-аналітичні, оперативно-розшукові та оперативно-технічні, слідчі підрозділи. В їх завдання входитиме виявлення майна, яке може бути предметом конфіскації.

Крім того, передбачено створення підрозділів швидкого реагування, забезпечення безпеки учасників кримінального судочинства, представництва інтересів в іноземних юрисдикційних органах, експертні, фінансові, кадрові та інші підрозділи.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" на каналі "Україна".Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти