У Мінсоцполітики розповіли про систему субсидій на оплату комунальних послуг

13 березня 2015, 22:07

События на ТК Украина

Розмір субсидії на оплату комунальних послуг можна підрахувати самостійно

У прямому ефірі інформаційної програми "События" на каналі "Україна" заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко розповів про систему субсидій держави на оплату комунальних послуг.

Реклама

Василь Шевченко заявив: "За підрахунками Міністерства соціальної політики, приблизно 2,5-3 мільйона людей звернуться за субсидіями. Максимум ця цифра може досягти 4-х мільйонів. І для цього ми зробили максимально спрощену систему – систему, яка дозволятиме людині дуже просто, фактично без контакту з людьми, або через уповноважену особу, якщо це стосується сіл, або через письмове звернення, або іншим шляхом, повідомити управлінню соціального захисту про те, що вона хоче отримати субсидію".

За словами заступника міністра соціальної політики, розмір субсидії можна буде підрахувати самостійно, на сайті міністерства. "Так, самому можна розрахувати розмір субсидії. У нас на сайті буде встановлено калькулятор. Наприклад, якщо рівень середнього прожиткового мінімуму становить 1176 гривень, то це буде приблизно 6,5%. На сайті міністерства можна буде внести кількість людей, які проживають, який дохід вони отримують, і відразу отримати відповідь – скільки ви будете платити і скільки за вас платитиме безпосередньо держава".

"Середній розмір субсидій залежить від регіону. Рівень залежатиме тільки від доходу сім'ї. Коли дохід сім'ї буде перевищувати 1710 гривень на одну людину, тоді можливості отримати субсидію не буде. Все це розраховано на те, що є люди непрацездатні, є люди, які не мають роботи на даний момент, чи це діти, і тоді рівень доходу падає. Якраз розрахунок передбачає те, що чим нижчі доходи, тим менше сім'я платить. Наприклад, якщо дохід на члена сім'ї становить 500 гривень, то оплата буде здійснюватися тільки в розмірі 3,19% на одну людину. Ми вважаємо, що це максимально справедливо у тій спрощеній системі, яку ми могли зробити".

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Василь Шевченко підтвердив можливість отримання субсидій в умовах оренди житла: "Форма оренди житла також передбачена, якщо є офіційно зареєстрований договір про оренду".

Реклама

Дивіться інформаційно-аналітичну програму "События" на офіційному сайті каналу, а також на сайті відеоресурсу oll.tv і на новинному порталі segodnya.ua.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти