Україна не здасть Путіну території в обмін на мир – Порошенко

17 жовтня 2018 14:47

Стратегія Кремля по Україні зазнала повне фіаско – Росія в кризі і без друзів, зазначив глава української держави

Варіант повернення миру в Україну шляхомздачітериторійРосії-неприйнятний,однакісиловогозвільненняокупованихтериторійне буде.

Реклама

Про цезаявивпрезидентПетроПорошенковінтерв'ютелеканалуZIK.

Вінвважає,щозпрезидентомРФВолодимиромПутінимне можнайтинаугоди,аджеможнавпідсумкувтратити все.

"Якщо запитати у будь-якого українця, який мир потрібен Україні – або на умовах повернення Донбасу і Криму, або на умови капітуляції, – то кожен скаже, що мир на умови капітуляції категорично неприйнятний. Адже якщо запропонувати Путіну мир в обмін на території, не буде ні миру, ні території. У цьому весь світ мав можливість переконатися ще по операції Путіна по захопленню Абхазії, Осетії і Придністров'я", - сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вінзазначив,щовійськовийсценарійзвільненняДонбасінеприйнятний,хочавУкраїнієчастинанаселення,якавиступаєзасиловийваріант.

Реклама

"Я впевнений, що після виведення військ (Росією), повернення територій відбудеться дуже швидко – виключно політико-дипломатичним шляхом. Хочу підкреслити, що згідно з соціологічними опитуваннями, понад 60% українців хочуть повернення територій саме політико-демократичним шляхом, і тільки 11% українців пропонують залити Донбас кров'ю і почати військову операцію. Я категорично не сприймаю такий сценарій, адже це саме те, чого хоче Путін", – зазначив глава держави.

Президентдодав,щостратегіяПутінапоУкраїнізазналаповнефіаско,внаслідокчогоРосіяотрималаглибоку кризу,практичновідсутністьсоюзників.

Раніше Порошенко різко осадив Путіна, нагадавши,щовінвідправивросіяннавійнуікинувїх.Росіян,якіза наказомМосквивирушилинавійнувУкраїні,іпотрапиливполонабобулизасуджені,Путінвідмовивсяповертативобміннаукраїнців.

Також президент нещодавно говорив, що Путін так і не добився успіху в війні проти Україниітепермає намірзайтиз іншогобоку.Зайогословами,російськийлідермає намірзахопитиУкраїнузсередини-втрутитисяу вибори,атакожскомпрометуватинашукраїнуза допомогоюдезінформації.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти