"У Тіллерсона була заготовлена промова, багато питань він читав з папірця", – нардеп

12 січня 2017 16:03

Крістіна Зеленюк Крістіна Зеленюк

Під час слухань у Сенаті США кандидат на главу Держдепу заявив, що Україна постраждала від російської агресії

Кандидат на пост держсекретаря США Рекс Тіллерсон заявив про військову агресію Росії проти України, але не дав чітких меседжів щодо санкцій проти РФ. Таку думку в коментарі "Сегодня.ua" висловив нардеп від "Батьківщини", член депутатської групи ВР з міжпарламентських зв'язків з США Олексій Рябчин.

"Дійсно ми бачили, що у Тіллерсона була заготовлена мова, і багато питань він читав з папірця. Те, що він склав, або йому склали, невідомо. Ряд з його тез були досить дипломатичними. І дуже цікаво, якщо почитати російську і українську пресу, то заяви по Криму кожен інтерпретує по-своєму. Порадував акцент на американо-російських відносинах, де Україна фігурувала, як країна, яка постраждала від російської агресії. Відзначалася і агресія Росії на Сході України і анексія Криму. У той же час не було послано досить чітких меседжів щодо санкцій. Було сказано, що поки буде залишатися статус-кво, а потім подивимося. Це говорить про те, що
новікерівникиамериканськоїАдміністраціїбудутьвступати в переговори(зРосією-Авт.)іза підсумками,можливо,їхпозиціязміниться.Заразвонатака:післявиконанняМінськихугодсанкціїбудутьзняті.Яквонобудеприновій американськійадміністраціїнезрозуміло",-сказав"Сегодня.ua"ОлексійРябчин.

Реклама

Засловаминардепа,місяць томувінзустрічавсязвисокопоставленимнімецькимдипломатомінапитання,щодалібудезМінській угодіісанкціямиіноземецьчітковідповів:"Мине знаємопозиціїновоїамериканськоїАдміністрації"."СаметомуУкраїні варто займати непростоактивну,апроактивну позицію,потрібнопосилюватинашудипломатію,потрібновиділятинанашудипломатіюбільшекоштів.Колиприїжджаєш,наприклад,вБерлінабовЛондон,бачиш,щонакожногоукраїнськогодипломатапрацює20російських",-підсумувавнардеп.

Нагадаємо,під часслуханьвСенатіРексТіллерсонвизнавРосіюзагрозою.Такожвінзаявив, що РФ вторгласявУкраїну,анексувала Криміпідтримуєтісирійськісили,якігрубопорушуютьзаконивійни.

Не пропусти!
Ненудний гороскоп на 13 червня: Лев починає полювання, а Риби пірнули в казку
Маленький уболівальник збірної Данії

Тіллерсон-екс-главанафтогазовоїкорпораціїExxon Mobil,кавалерросійськогоордена Дружби,врученогоособистоВолодимиромПутіним,багатороківпрацювавзРосієюівиступавзаскасуваннясанкцій.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти