США і Канада відреагували на вбивство Гандзюк

6 листопада 2018, 09:13

Світ засуджує напад на українську активістку і наполягає на одному – винні мають бути покарані

Америкарозраховує, що смертьукраїнськоїактивісткиКатериниГандзюкбудерозслідуванаівідповідальнізаїївбивствоопиняться на лавіпідсудних.

Речник Держдепартаменту США Хізер Нойєртвисловиласпівчуттяродиніактивістки.

"США висловлюють найглибші співчуття родині та друзям Катерини Гандзюк. Напади на громадянське суспільство України повинні припинитися. Ті, хто відповідальні за замовлення і вчинення цієї жахливої атаки, повинні бути притягнуті до суду", - написала вона в Twitter
.

Реклама

erer_18

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

В свою чергу міністр іноземних справ Канади Христя Фріланд такожсподіваєтьсянапритягненнязамовниківівиконавцівдовідповідальності.

"Вбивство української активістки Катерини Гандзюк, яка виступала проти корупції, є жахливою втратою. Ми молимося за її родичів і близьких. Відповідальні за цей злочин повинні постати перед правосуддям", -написала глава канадського МЗС у Twitter.

rtrtrt_13

В тренді
Зустріч на Донбасі: у Путіна сказали, коли Зеленський отримає відповідь
Реклама

Нагадаємо, 4 листопадасталовідомопро смертьактивістки.Зазначалося,щопомерлавонавідобривутромбупрямовлікарні.Однакпізнішез'явилосяповідомленнявінтернет-групі"ХтозамовивКатюГандзюк?"пропричину смерті Гандзюк. Активісткабороласязкорупцієювправоохороннихорганахісередчиновників,домагаласярозслідуваннясправзанападунаактивістіввУкраїні,алевпідсумкунанеїбулоскоєнонапад-їїоблилисірчаною кислотою.БезпосереднімвиконавцемнападунаГандзюкбувМикитаГрабчук.Зокрема,вінвиливнаактивісткулітрсірчаноїкислоти,врезультатічоговонаотримала40%хімічнихопіків.

СлідчізміниликваліфікаціюнападуначиновникаХерсонської міськради,яка кваліфікувалайогоякзакінчений злочинза пунктами4,6,11і12ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни("Умисневбивство,вчиненегрупоюосіб,зкорисливих мотивів,зособливоюжорстокістю,назамовлення").В підсумкуГПУ прийняла рішення передати СБУ "справу Гандзюк", щодастьможливістьоб'єднатидва кримінальні провадженнявдосудовомурозслідуванніівстановитизамовниказлочину.

Читайте всі подробиці про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти