Соратника Саакашвілі не пустили в Україну

15 жовтня 2017 13:10

Політик прилетів з Грузії, але в аеропорту "Бориспіль" йому пояснили, що в'їзд заборонено

Грузинського депутата Кобу Накопію українські прикордонники не пустили в Україну. Про це розповів сам грузинський парламентарій в коментарі телеканалу NewsOne.

За його словами, йому повідомили про заборону в'їзду в Україну.

"Поки ніякого дозволу немає. Я прилетів з Тбілісі сьогодні вранці рейсом МАУ. Мене затримали на кордоні, попросили почекати. Після 40 хвилин очікування мене запросили до начальника зміни в "Борисполі", який роз'яснив, що існує заборона на мій в'їзд на територію України. Вони сказали, що не знають, які правоохоронні або інші органи видали цю заборону. Просто я у них в базі, і вони не могли мене впустити. Також вони вручили мені документ про заборону на в'їзд на територію України", – повідомив
Накопія.

Такожвінрозповів,щоприлетіввУкраїну,щобзустрінетьсязлідеромсвоєї партіїМіхеіломСаакашвілі.
Реклама

"Ячастобуваю,щобзустрінетьсязлідеромнашоїпартіївГрузії(МіхеїломСаакашвілі-ред.).Яприлітавчастодляконсультаційзним,протецього разучомусьменісказали,щояне маюправов'їжджатинатериторіюУкраїни",-підкресливгрузинськийполітик.

Не пропусти!
Який матч, які емоції! Україна стартувала на Євро: репортаж з Амстердама
В Амстердам на матч Нідерланди - Україна прехал наші фанати з усієї Європи
Якповідомлялося,на 17 березняМіхеїлСаакашвілізбирає"третій майдан" в центрі Києва. До мітингуопозиції,якийскликаєукраїно-грузинськийполітик,можливо,будутьзалучатилюдейзагроші.
ЯкрозповідавгенеральнийпрокурорУкраїниЮрійЛуценко,лідерпартії"Рухновихсил"Саакашвіліне буде видворений з України і не будеарештованийу зв'язкузінцидентомнаНП"Шегині",що сталася10 вересня.

АдвокатСаакашвіліМаркіянГалабалазаявляв,щойого підзахисний подав заяву для визнанняйогопідзахисногоособою,яка потребує додатковогозахисту.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти