Савченко заявила, що переговори про зустріч з бойовиком Захарченком ведуться постійно

8 жовтня 2016, 18:30

Депутат неодноразово публічно виступала за ведення діалогу з представниками незаконних "республік"

НароднийдепутатУкраїниНадіяСавченкоспростувалаінформаціюпро спробузустрічізлідеромбойовиків"ДНР"ОлександромЗахарченком,алезаявила,щопереговорипроможливу зустрічйдутьпостійно.

Про цевонасказалавефірі
телеканалу "112 Україна".

Реклама

Вона зазначила, що вже півтора місяці не була на Донбасі. "Зараз у мене йдуть зарубіжні поїздки, я навіть, на жаль, не встигаю бути в парламентській роботі. Ні це не так. Це якісь вигадки журналіста. Коли я їздила і говорила, що я готова їхати на Донбас, я з тих пір про це не говорила. Я їздила і спілкувалася з людьми. У Красногорівці я була не один раз, всю "сіру зону" я проїжджала, але не було спроби поїхати на ту сторону, поговорити з Захарченком. Такі домовленості, переговори йдуть постійно, але зустрічі не відбуваються, тому, коли буде зустріч – ми про це скажемо", – сказала Савченко.

Нагадаємо,ранішежурналіст"ГромадськеТБДонбасу"ОлексійМацукаповідомив,щокількатижнів томународнийдепутатНадіяСавченконамагаласяпроїхативДонецькчерезКрасногорівку,щобзустрітисяз"главою"ДНР"ОлександромЗахарченком.

В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа
В тренді
У Путіна вперше відреагували на підозру Медведчуку
В тренді
"У Медведчука починається дуже незвичайне життя": експерт про гучну справу кума Путіна

РанішеСавченконеодноразовопублічновиступалазаведеннядіалогузпредставникаминезаконних"республік"щодообмінуукраїнськихполоненихнабойовиків,щовикликалодоситьнеоднозначнуреакціювсуспільстві.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти