РФ атакує Україну в кіберпросторі – Турчинов

11 липня 2016, 17:32

Секретар підкреслив важливість впровадження чіткої спеціалізації державних суб'єктів забезпечення кібербезпеки

Аналіз матеріалів, які надходять на адресу Апарату РНБО України від розвідувальних органів, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, дає підстави стверджувати, що Російська Федерація активно проводить агресивну політику не тільки на фронті на сході України, а й в кіберпросторі, яка є елементом "гібридної" війни проти нашої держави. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

Реклама

"Актуалізуються і інші кіберзагрози, зокрема, зростає кіберзлочинність і активізується кібершпіонаж", – сказав він. При цьому Секретар РНБО України нагадав, що самі ці проблеми покликана вирішити недавно прийнята Стратегія кібербезпеки України.

Саме тому, на думку Турчинова, Національний координаційний центр кібербезпеки повинен стати системоутворюючим елементом всієї системи кібербезпеки і кіберзахисту України. "До складу Центру увійшли представники ключових державних органів, які відповідають за весь спектр питань протидії широкому спектру кіберзагроз", – сказав він.

Турчинов наголосив на важливості впровадження чіткої спеціалізації державних суб'єктів забезпечення кібербезпеки.

В тренді
"Вони тут? Вони всюди". Зеленський потролив журналістку через російський переклад (відео)

Секретар РНБО України наголосив, що в рамках діяльності створеного Центру "повинна бути побудована чітка вертикаль контролю і координації заходів у сфері кібербезпеки". "Особлива увага буде приділена процесу обробки інформації, вироблення дієвих механізмів оперативного реагування на загрози", – підкреслив він, додавши, що кожен виклик, що надходить з кіберпростору, "повинен отримати нашу активний і асиметрична відповідь".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти