Рада починає повільно саморозпускатися

18 червня 2014, 12:58

Депутат написав заяву про складання своїх повноважень і закликає колег наслідувати його приклад

ПозафракційнийнароднийдепутатВладиславАтрошенкозаявив про складаннядепутатськихповноваженьдляякнайшвидшогосаморозпускуВерховної Ради.

"Сьогодні янаписав заяву,згідно з ст.81 КонституціїУкраїни,іу відповідності з усімавимогами,якевисловлюєсуспільствопро позачергові виборидо Верховної РадиУкраїни",- сказаввін на брифінгувсереду в Києві.

Вінпояснив свійвчинокприхильністюідеїперезавантаженнявладиі перевиборіву Верховну Раду івисловивнадію,що його вчинокстане прикладом для іншихнароднихдепутатів.

"Це будеприкладом і дляінших народнихдепутатівщодо голосування потимпостановам,якіподаватимефракціїУДАРй інші фракції(постановапро саморозпускпарламенту -ред.)",- пояснивАтрошенко.

Відзначимо,що сьогоднівРадібуло зареєстровано кількапроектів постановипро саморозпускпарламенту. Так,проектпостанови "Про саморозпускВерховноїРади сьомогоскликання"зареєстровано в середудепутатамиВікторомБалогоюта ІгоремРибаковим.

Крімтого,проектпостанови "Про дострокове припиненняповноважень ВерховноїРади сьомогоскликання"зареєструвалилідерфракціїУДАРВіталійКовальчук,позафракційнийОлегЛяшко,лідерфракції "Батьківщина" СергійСоболєв талідерфракції "ВО "Свобода" ОлегТягнибок
.

Реклама

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти