Путін зупиниться там, де дозволить Україні: Туск вважає, що пора діяти рішуче

13 квітня 2014, 14:51

Дії України в Криму без єдиного пострілу стануть "сильної переговорної картою" українського уряду, вважає польський міністр

Українці до цих діяли раціонально, утримуючись від гострої реакції на дії сепаратистів. Але настав момент, коли українська держава повинна почати діяти рішуче. Про це заявив голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск, коментуючи початок проведення антитерористичної операції на сході України.

"Українці раніше діяли раціонально, хоча і не знаю, як вони визначили собі межі утримання від гострої реакції. Настав момент, коли українська держава повинна діяти рішуче, щоб показати, що не сприймає такого роду дій", – заявив Туск.

Він зазначив, що згоден з позицією української влади щодо "сприйняття сепаратистів на сході України як терористів".

"Путін зупиниться там, де дозволить Україні. Тому Київ повинен взяти справи в свої руки і сам вирішувати, коли почне боротися за територіальну цілісність країни і які кошти він буде використовувати ", – підкреслив глава польського уряду.

За його словами, жодна третя сторона не буде більше залучатися до оборони України, ніж це зроблять самі українці.

"Не потрібно чекати, що США або Франція будуть задіяні в обороні України більше, ніж вона сама", – вважає Туск.

Реклама

Він додав,що ніхто не хочезалишитибез покаранняпрезидентаРосії ВолодимираПутіна,але й ніхтоне хочеширокомасштабногоконфлікту.

Тусквисловив думку,що діїУкраїнивКриму безєдиного пострілузаразстануть"сильноюпереговорною картою"українського уряду.

"В очахміжнародного співтоваристваУкраїнастала країною,яказробила все можливе,щобуникнутиконфлікту",- констатувавглавапольського уряду.

Тим часом,главаМЗС ЛатвіїЕдгарсРінкевичзаявив,що
 
Росія несе відповідальність за насилля в Україні.

Тим часом,раніше ми вжеповідомляли:експерти несумніваються,щов планахРосії -максимальнадестабілізаціяситуаціїнаСході,такяк цедасть привід заявити про відсутність контролю над ситуацією в Українї з боку української влади,атакожпро їїнелегітимністьвочах значноїчастини населення івиступитивролі "миротворців".

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти