Путін не відповів конкретно: в Кремлі пояснили проблему з обміном заручниками

21 грудня 2018, 12:57

Пєсков цинічно заявив, що Москва готова до обміну полоненими "всіх на всіх", хоча регулярно відмовляє Києву в цьому питанні

Москва готова повернути своїх співвітчизників, утримуваних в Україні по формулі "всіх на всіх", однак проблема обміну полягає в нестикуванні між сторонами за кількістю осіб, або в підходах їх кваліфікації. Про це розповів журналістам спікер Кремля Дмитро Пєсков.

Він пояснив, що президент РФ Володимир Путін не міг конкретніше відповісти на питання про обмін росіян на захоплених українських моряків, оскільки процес обміну полоненими досить складний.

"У цьому контексті президент сказав, що це питання слідства і питання рішення суду. Те, що президент конкретно не відповів, пов'язане з тим, що насправді це дуже складне питання. Росія давно виступає ініціатором того, щоб зробити обмін "всіх на всіх", але існує різниця в підходах в кваліфікації тих, хто знаходиться в Москві, і тих, хто знаходиться в Києві, ким вважати цих людей, і звідси походить нестикування в кількості людей, кількості тих, кого пропонується обмінювати всіх на всіх", – пояснив Пєсков
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

У тойжечасвінне змігчітко відповістиназапитання,якМосквакваліфікуєтихсвоїхгромадян,якихзасудженовУкраїнізаучастьу війнінаДонбасі.

"Тутне можнаговоритиузагальнено-тутможнатількиперсональноговорити.Цедовгаіскладнарозмова",-підкресливспікерКремля.

Нагадаємо,вчора,20 грудня,під часщорічноївеликої прес-конференціїПутінпояснив, коли будевирішуватисяпитаннязвільненняукраїнських моряків. Зайогословами,долюукраїнцівможутьвирішитине ранішезавершеннякримінального провадженнящодо них.

Відзначимо,щовКремлінедавнопідтвердили,щозвільненняукраїнцівпідвеликимпитанням.ТакПєсковзаявив,щонавіть зарадизустрічіПутіназТрампомМоскване відпуститьукраїнських моряків.

В тренді
"Козявка" і "нікчема": сварка Саакашвілі та Марченка пішла по другому колу
Реклама

Яквідомо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вКерченськійпротоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякорабліві24члениекіпажівопинилися в заручниках

Т.зв."суди"вСімферополіта Керчізаарештуваливсіхзахопленихукраїнськихморяків.Всімобрано запобіжний західувигляді утриманняпідвартоюнадвамісяці.Узв'язкузцимМЗСУкраїнинаправивРосіїноту.УкраїнцівзКримуперевезливМосквуівонизараззнаходятьсявСІЗО"Лефортово".Вартозазначити,щосаміморякисебеназиваютьвійськовополоненими,а не"порушниками"російського кордону,якце уявляютьуМоскві.

ХочаспецпредставникСШАпоУкраїніКуртВолкервважає,що Росія не збираєтьсявідпускатиукраїнських моряків. Американськийдипломатпідтверджує,щоукраїнцівКерченськійпротоцібулизатриманінезаконно.

Всі подробиці в спецтемі Обмін полоненими

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти