Порошенко в Туреччині побував на виробництві потужних безпілотників: опубліковані фото

4 листопада 2018, 12:30

Також були проведені переговори про співпрацю і кооперацію між оборонними комплексами двох країн

Реклама

Президент України Петро Порошенко в рамках свого офіційного візита до Туреччини відвідаввиробництвокомпаніїBaykar Makinaіпобачив,яквиробляютьсябезпілотники,повідомляєпрес-службаглавидержави.

Відзначається,щоцятурецькакомпаніяєоднимзі світовихлідеріву виробництвіпотужнихбезпілотнихавіаційнихкомплексів.

Порошенкоразомзукраїнською делегацієюпоказалитактико-технічніхарактеристикиБПЛАрізнихтипів,включаючивійськові.Такожбулипроведеніпереговорипро співпрацюікоопераціюміжобороннимикомплексамиУкраїнитаТуреччини.

Нагадаємо,щев 2016 році
Україна і Туреччина підписали план військового співробітництва. Планміститьпрактичнікроки,спрямованінанарощуванняоперативнихможливостейЗбройнихСилУкраїни.Зокрема,мовайшлапро реформуванняівійськовепланування,військову освітуіпідготовкувійськ,консультативно-дорадчу допомогу,співпрацюміжвидамизбройнихсил.

В тренді
Пригрозив звільненням: Шмигаль різко відповів Кличку через локдаун

У 2017 роцівТуреччиніпройшламіжнароднавиставкаIDEF-2017,наякійбулипредставленіновинкиукраїнськогоВПК.За данимигендиректора"Укроборонпрому"РоманаРоманова,українськататурецькасторонипідписалинавиставцікількаугод,що дозволяютьреалізуватипроекти,пов'язанізвиробництвомбоєприпасів,атакожрізноїавіатехніки. В Україні вважають результати турецької виставки справжнім проривом, томущодосихпірвійськовеспівробітництвоУкраїниз країнамиНАТО,до якихвідноситьсяіТуреччина,булоепізодичним.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти