Порошенко: Путін уникає розмови, але є спосіб посадити його за стіл переговорів

2 грудня 2018, 16:00

Глава держави зазначив, що ніхто в світі не розуміє, які наміри переслідує господар Кремля своєю агресією

ПрезидентПетроПорошенкозаявив,щоросійськийлідердосі невідповівназапитпро переговори,уникаєїх,алесанкціїраночипізнозмусятьйогорозпочати обговорення питаннящодо врегулюванняконфліктузУкраїною.Про цевінсказаввінтерв'юFrance24,передаєпрес-службаглавидержави.

Порошенконагадав,щовідразуж
спробувавзв'язатисязПутінимпісляінцидентувКерченськійпротоцізнападомросіяннаукраїнськікораблі,алевідповідінемаєідо цього дня.

Реклама

"На жаль,досихпірПутін невідповівнамійзапитнапрямутелефоннурозмовувбудь-якомуформаті-вдвосторонньому,в "нормандському",за участюамериканськихпартнерівіт.д.Російськасторонавідмовляєтьсявідпрямихтелефоннихпереговорів",-сказавглавадержави.

Вінтакожзазначив,щозахопленіморяки незлочинці,якцехочепоказатиПутін,авійськовополоненіпідзахистомЖеневськоїконвенції.Весьсвітвимагаєнегайногозвільненняморяківікораблів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

На питання журналіста, які наміри має президент Росії, Порошенко відповів: "Напевно, я не та людина, яка може коментувати абсолютно непередбачувані дії Путіна. Який має намір РФ, коли вони нелегально анексували Крим? Яке намір Путіна, коли російські сили дали наказ атакувати літак МН17 і потім намагалися знайти якісь безглузді версії для пояснення російської участі? Який намір Путіна в організації хімічної атаки в Солсбері? Який намір Путіна у вбивстві українців на сході моєї країни? Який намір Путіна в наказі відкрити вогонь в Чорному морі? Ніхто в світі не розуміє".

Віндодав,що,незважаючинаігноруваннядіалогуз врегулюванняукраїнсько-російської кризи,тількисанкціїєдієвоюмотивацієюдляПутіна,щобпосадитийогозастілпереговорівпоУкраїнітазмуситипітипошляхудеескалаціїконфлікту.

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій
Реклама

Відзначимо,вКремліпідтвердили,щоконтактівміжпрезидентамитакіне відбулося.

Як повідомлялося, Порошенко нагадавРосіїголовнівимогипо Донбасу. Зайогословами,самеКремльспровокувавагресіюпротисусідньої державиі,отже,ключдо вирішенняпроблемизнаходитьсявМоскві.Це неУкраїнаприйшлабеззапрошеннязтанкамиікулеметами,аросіяни,розповівнімецькому виданнюглаваукраїнської держави.

У тойжечаскажучипро ціліКремлявУкраїніпрезидентзазначив,щоостанніподіївКерченськійпротоцідоводять-Кремль невідмовляєтьсявідсвогопланурозширитиокупаціюУкраїни.За його словами, Росія намагаєтьсяпробитисухопутнийкоридор в Крим.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти