НАТО і Німеччина повинні відправити Кораблі в Чорне море для стримування Росії – Порошенко

2 грудня 2018, 10:22

Україна чекає від союзників не тільки військову допомогу в море, але і жорсткої реакції на російську агресію

Президент України Петро Порошенко знову закликав НАТО ввести свої кораблі в Чорне море в якості стримуючого фактора відносно Росії, а також наполягає на жорсткому покаранні Москви за її поведінку. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому Funke Media Group, передає прес-служба глави держави.

За його словами, про нові санкції проти Москви потрібно думати вже зараз за її агресивні дії.

"Нам потрібно збільшене військово-морську присутність Німеччини і союзників в Чорному морі як стримуючий фактор для Росії. Агресивні дії Росії неприйнятні. Міжнародне співтовариство і об'єднана Європа повинні посилити тиск на Росію. Нам потрібна сильна, уніфікована, недвозначна реакція щодо агресивної поведінки Росії. Ми повинні зупинити "Північний потік – 2". Ми повинні вже зараз думати про нові санкції", - заявив Порошенко
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Крімтого,главадержавивважає,щоприйшов часдляжорсткоїреакціївідносноРосіїна зразок тієї,щобулапісляотруєнняСкрипаліввСолсбері

"Явважаю,щозустрічЄвропейської РадивБрюсселівгрудністанесвоєчасноїможливістюрозглянутиситуацію,заснованунапринципісолідарностіієдностізУкраїною",-підкресливпрезидент.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

Відзначимо,недавноПорошенковжезаявляв,щонасамітіВеликої двадцятки(G20)вБуенос-Айресісвітовілідериможутьобговоритипитанняморської присутностіНАТОпоблизуУкраїниіРосії. Однак у ПутінанервововідреагувалинасловаПорошенкапрокорабліНАТОвЧорному морі. Главаукраїнської державирозраховуєнадопомогусоюзників,алеосьвКремліне взахватівідтакоїперспективи.

У тойжечаснімецькіЗМІз посиланнямнапрес-секретаряфедеральногонімецькогоурядуШтеффенаЗайбертаповідомляють,щонібито Німеччина не станепідтримуватиУкраїнукорабляминаЧорному морі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти