Порошенко обговорив з прем'єр-міністром Польщі зміцнення співпраці в оборонній сфері

17 лютого 2018 17:18

Порошенко і Моравецький обумовили розширення співпраці в енергетичній сфері і протидія реалізації проекту "Північний потік-2"

Президент України Петро Порошенко під час Мюнхенської конференції під часзустрічізпрем'єр-міністромПольщіМатеушемМоравецькимобговорилишляхизміцненнядвосторонньогоспівробітництвавсферіоборони.Про цеповідомилапрес-службаглавидержави.

Реклама

Глава польського уряду в контексті членства в Раді безпеки ООН акцентував увагу на важливості розвитку стратегічного партнерства України і Польщі та координації у сфері протидії російській агресії.

Під час зустрічі сторони торкнулися питання належного забезпечення соціальних прав і свобод українських громадян, які тимчасово працюють на території Польщі.

"Сторони обмінялися думками з актуальних питань українсько-польського порядку денного. Йшлося про подальший розвиток взаємодії в сфері захисту культурної спадщини та увічнення місць пам'яті в контексті досягнутих домовленостей", - зазначено в повідомленні.

Президент висловив стурбованість щодо прийнятих польським парламентом змін
до закону про Інститут національної пам'яті. Про цеповідомилапрес-службаадміністраціїпрезидента.

"Він закликав польське керівництво утриматися від кроків, які можуть поставити під загрозу позитивні досягнення в двосторонньому діалозі з історичних питань", -зазначила прес-служба глави держави.

В тренді
Нардеп від "Слуги народу" сфотографувався перед Капітолієм в пляжних шльопанцях і з прапором в руках (фото)
Андрій Клочко в США. Колаж: "Сьогодні"
Крімтого,Порошенкотакожзвернувувагунавкрайнегативнийдляукраїнсько-польськихвзаєминхарактерзаявиіоцінкидіяльностіукраїнськогогетьманаБогданаХмельницького.

Нагадаємо,  президент взяв участь в ланчі Фонду Пінчука на Мюнхенській конференції ірозповівпро Крим,Донбасівідносини зРосією.

 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти