Порошенко зустрівся з генсеком НАТО

17 лютого 2018, 16:00

На зустрічі Порошенка і Столтенберга говорилося про експертну допомоги Альянсу

Президент України Петро Порошенко, який приймає участь в Мюнхенській конференції з безпеки, зустрівсязгенеральнимсекретаремНАТОЄнсомСтолтенбергом.

Про цеповідомляєтьсянасторінціглавидержавивFacebook.

Так,главадержавиподякувавгенсекуАльянсузачіткупозиціющодозбереженняполітикивідкритихдверей.

"Українапослідовнопродовжуєкурсєвроатлантичноїінтеграціїіреформисекторабезпекиіоборонивідповідно до стандартівАльянсу.Мизацікавленівзалученнібільшоїпрактичноїта експертноїдопомогиНАТОдлядосягненняподальшогопрогресунацьомушляху",-підкресливпрезидент.
Реклама

screenshot_2_71

В тренді
РФ припинила гучно брязкати зброєю, але все може змінитися в один момент – Кулеба
Крімтого,ПорошенкообговоривзСтолтенбергомперспективипосиленнявзаємодіїУкраїнизАльянсомза результатамисамітуНАТОвБрюсселі.
ТакожглавадержавиобговоривзголовоюЄврокомісіїЖаном-КлодомЮнкеромвиділення Україні чергового траншу допомоги від Євросоюзу.
Такожмиписали,щовходісвоговиступувМюнхеніПорошенкопідкреслив,щорозпочата Росією гібридна війна поступово перетворюється в повноцінну світову гібридну війну.
"Сьогодні, на 54-й Мюнхенській конференції з безпеки ми аналізуємо походження і наслідки тих викликів, які постали перед нами. І шукаємо можливі відповіді на них", -сказав він.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти