Порошенко про агресію Росії: Поки Захід тільки говорить – Путін діє

7 грудня 2018, 10:40

Москва вже не більше не прикривається "зеленими чоловічками" або "їхтамнетами" – пішла на відкриту агресію, зазначив глава держави

Президент України Петро Порошенко закликав до рішучих дій проти Росії за агресію в Керченській протоці і Азовському морі. Захід повинен не тільки висловлювати стурбованість, але і покарати Москву санкціями за нову агресію. Про те говориться в його статті для The New York Times.

Він нагадав, що анексія Криму швидко забулася світом на тлі інших проявів агресії РФ, наприклад, через будівництво Керченського моста. Однак глава держави заявив, що тепер Київ не буде дивитися, як Росія продовжує захоплювати українську територію і країна готова виступити проти агресора.

"Але нам також потрібна підтримка міжнародного співтовариства в формі подальших санкцій проти Москви за її останній напад. Вона (РФ – ред.) викрала наші енергоресурси і рибні ресурси, завдала шкоди засобам існування України, заблокувала трафік і торгівлю в наших портах. Влітку Росія підвищила напруженість, регулярно затримуючи комерційні кораблі, що прямували в українські порти", - сказав Порошенко
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Президентзазначив,щоукраїнськікораблі невідкриваливогоньуКерченськійпротоціабоАзовськомуморі,не провокувалиросіян,аті,всвоючергупішлинановуагресіювжене ховаючисьза"зеленихчоловічків",якцебуловКримув2014 році,їївійськовослужбовціне були в"відпустці",якстверджувалосяпід часучастівбойовихдіяхнаДонбасі.

"Москвавцейразнавіть ненамагаєтьсяобдуритисвіт.ОскількиКриміДонбаспідокупацією,наше спільне завдання-не допустити,щобРосіявилиласвоюагресіювАзовськеморе.І "азовськийпакетсанкцій" протиРосіїбувбинайменшоювідповіддюсвітунаданиймомент.ПокиЗахідговорить,Путіндіє.Прийшовчасвідповісти",-підсумувавглавадержави.

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"наАзові,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякораблів-24 члениекіпажівопинилися в заручниках.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

Натакідіїросіянбурхливовідреагувавсвітовеспівтовариство.Демократичнийсвітводинголосзасудив нападиросійськихвійськовихнаукраїнськікораблі,виступаєзвимогамизвільнитиморяківітехніку.В той же час Україна готуєнову відповідьРосії"азовськими санкціями". ГенеральнийпрокурорЮрійЛуценкозаявив,щосиловикизібралиінформаціювчотиритомипроросійськікомпанії.ГенпрокурорпропонуєзаморозитиактивиросійськогобізнесудодеокупаціюзахопленихтериторійУкраїни.

Реклама

В свою чергу ГПУ представила реконструкцію подійвКерченській протоці. корабліВМСУкраїнивийшлизпортуОдеси23 листопада внапрямкупортуМаріуполячерезнейтральніводи.ПісляцьогоїхпочавсупроводжувативійськовийкорабельЧФРФ"Суздалець".ТакожукраїнськікорабліоблетіввертолітМі-8нависотів100мівіддалі50м.Крімтого,слідчіСБУзасімднівзібрали17томівдоказів вчиненняРосієюагресіїпротиукраїнськихкораблів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти