Порошенко згадав легендарний подвиг десантників на Донбасі

6 грудня 2018, 14:26

Українські війська прорвали лінію оборони ворога і пройшли з боями вздовж кордону майже 500 кілометрів, згадав глава держави

ПрезидентПетроПорошенкопід часурочистихзаходівнаЖитомирщиніз нагодиДняЗбройнихсилУкраїни,звідкибули передислоковані десантники під кордон з Росією, згадавпро знаменитийрейдукраїнськихвоїніву 2014 роцінаДонбасі,передаєпрес-службаглавидержави.

Реклама

"Якщо поглянути на сучасну історію Збройних сил України, то немає в ній жодної сторінки, де б не йшлося про вас і ваші подвиги (звернувся президент до десантників – ред.). Ви прославилися в боях з російськими агресорами за гору Карачун і Саур -Могилу, в обороні Донецького і Луганського аеропортів. Воїни-десантники героїчно боролися за звільнення і утримання стратегічно важливих об'єктів і населених пунктів, зокрема: Лисичанська, Слов'янська, Краматорська, Красного Лиману, Рубіжного, Сєвєродонецька, Бахмута та багатьох інших", - сказав він.

У тойжечасПорошенкозгадавпро безпрецедентнийрейд десантників95-ї бригадипотилах бойовиківвсерпні2014року за підтримки25-ї окремоїповітряно-десантноїбригади.

"Командував 95-ою бригадою нинішній командувач ДШВ, Герой України генерал Михайло Забродський, який прославив українського воїна-десантника. 25-бригадою (командував) тоді ще полковник Юрій Содоль, який вчора отримав вже генерал-лейтенанта, а окремим батальйоном командував тоді ще підполковник Євген Мойсюк, який також вчора отримав звання генерала. Це генерали, які виросли в боях, які складають славу українського війська, які сьогодні є гордістю України. Тоді наші війська прорвали лінію оборони ворога, пройшли з боями вздовж кордону майже 500 кілометрів, знищили чимало військової техніки та особового складу, а в якості трофеїв захопили чимало озброєння", – пригадав глава держави.

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Якрозповідавкоординаторгрупи"Інформаційнийопір",народнийдепутатДмитроТимчук,під часрейдуукраїнськідесантникизнищилитехнікубойовиків."Українськимидесантникамипроведенорейдз пошукуізнешкодженнятерористичнихугруповань,атакожзі знищенняарсеналівбойовиків.Уходібойових зіткненьзнищенаживасилаітехнікапротивника".

Реклама

ВисокооцінивдійбійцівЗСУамериканськийвійськовийекспертФіліпКарбер.За його словами, 95-та бригада провела найдовшийрейду світовій військовійісторії. Вінзазначив,щоМихайлоЗабродськийнавчавсявамериканській військовійшколіСGSCіособистоспланувавсвійрейд.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти