Порошенко: Є ознаки, що Путін може почати новий наземний наступ

29 листопада 2018, 12:46

Глава держави розповів німцям про глобальні плани Кремля і чого домагається Путін

Президент РФВолодимирПутінсвоєю агресією в Азовському морідаєзрозуміти,щоідаліплануєзахоплюватиукраїнськутериторію,не виключений навітьновийназемний наступ.

Реклама

Про цепрезидентУкраїниПетроПорошенкорозповіввінтерв'юоднійзпровіднихнімецькихгазет Bild.

За його словами, під час проходу через Керченську протоку кораблі ВМС України дотримувалися всіх норм міжнародного права, а у Києва тепер є докази атаки українськими військовими.

"Ми повинні були відреагувати після цього акту агресії, і саме тому я ввів воєнний стан в деяких регіонах, тому що нам потрібно захищати нашу країну. Як і в 2014 році: Путін хоче анексувати ще одну частину України, він поводиться так само, як і тоді. Путін хоче повернути колишню Російську імперію. Крим, Донбас, він хоче всю країну. Як російський імператор, яким він бачить себе, його імперія не може функціонувати без України, він бачить нас колонією. Цього він хотів на початку конфлікту і цього він все ще хоче зараз", – сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Главадержавизазначив,щогосподарКремля,м'якокажучи,не взахватівідідеїзближенняУкраїнизЄСіНАТО,томуівідбуваєтьсяцяноваросійськаагресія.

"Єознакитого,щоПутінможетакожплануватиновийназемний наступ.Цісупутниковізображення(військРФповсійукраїнсько-російському кордоні-ред.)булипредставленівсімнашимпартнерам....Мине можемоприйнятицюагресивнуполітикуРосії:спочаткуцебувКрим,апотімсхіднаУкраїна,тепервінхочеАзовськеморе...",-підкресливпрезидент.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити
Реклама

Днями Порошенко розповідав, що Путін більшене приховує,щоцебувйогонаказрозстрілятикораблі України. Зайогословами,відповіднодо міжнародного права-цепрямийактагресії,зазначивглавадержави.

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вКерченськійпротоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнятрьохкорабліві24члениекіпажівопинилися в заручниках.

РазомзтимукраїнськасторонаініціювалапозачерговезасіданняРадбезуООНпоросійськійагресії,асвітовеспівтовариствовсвоючергурізкозасудилонападросіяннаукраїнськікораблі.Читайтедетальніше хроніку подій по відповіді України на агресію Росії в Азовському морі.

Водночас військовий експерт Михайло Жірохов розповів в коментарі сайту "Сегодня", чи піде Путін після Азова на блокаду Одеси. На його думку,Росія не зважитьсяпітинаблокуваннясудноплавствавЧорномуморічерез страхпередНАТО.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти