Порошенко: Росія хоче з'єднати окуповані території Криму і Донбасу

28 листопада 2018, 16:31

Для того, щоб ворожі війська не зайшли всередину країни, військові тримають зброю напоготові, зазначив глава держави

Українськаарміяповиннабутинапоготовівбудь-якиймоментдативідсічагресору,оскільки Росія неполишає намірівпозахопленнюновихтериторійУкраїни,щобз'єднатиокупованийКриміз захопленимитериторіямиДонбасу.Про цезаявивпрезидентПетроПорошенкопід часспілкуваннязмісцевимижителямиврамкахробочоїпоїздкивЧернігівськуобласть.

Главадержавитакожпообіцяв,щочерез
введення воєнного стану в Україні не буде ніякої нової мобілізації.

Реклама

"Ми будемо робити передислокацію військ, ми будемо захищати кордон, в тому числі з РФ в Чернігівській області. Для того, щоб війська ворога не зайшла всередину країни. Ми повинні забезпечити безпеку, захистити кожного українського громадянина. Ми не повинні руйнувати будь-яке нормальне життя нормального українця – ми не будемо ні обмежувати конституційні права, ні проводити мобілізацію, ні робити ніяких конфіскацій, ніяких заборон, ніяких відстрочок виборів", -сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ТакожглавадержавивказавнаглобальніпланиКремля.

"В першу чергу ми повинні тримати зброю напоготові на території Донецької і Запорізької областей на узбережжі Азовського моря. Для чого? Тому що вони хочуть з'єднати окупований Крим і окуповану частину на сході нашої держави. Ми цього не дозволимо зробити",- підкреслив президент.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

Як ми писали, військові експерти в коментарі сайту "Сегодня" озвучили основні плюси і виклики для української армії в режимі воєнного стану. Відзначається,щовведенняособливогорежимуєтактичноправильнимрішенням,якепризводитьдо бойової готовностіпідрозділуЗбройнихсилУкраїнидляпосиленняобороноздатностікраїнинаїїпівденномуісхідномунапрямках.

Реклама

Також стало відомо, які повноваження отримають силовики і чиновники. Особливийрежимрозв'язуєрукиправоохоронцямімісцевій владі,алеістотнихобмеженьправгромадян небуде,розповівнамекспертАсоціаціїукраїнськихмоніторівдотриманняправлюдинивдіяльностіправоохороннихорганів,експертгрупи"Поліціяпідконтролем"ЄвгенКрапівін.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти