Польща і Україна обговорять закон про освіту: Ян Пєкло повідомив деталі

15 жовтня 2017, 15:46

Поляки хочуть уточнити позицію України щодо мовної статті документа, зазначив посол

МіністриосвітиПольщітаУкраїниобговорятьскандальний український мовний закон.

Про цеповідомивжурналістампольськийпосолвУкраїніЯнПєкло,передає112.ua.
Зайогословами,такожбудутьконсультаціїізпольськоюнацменшиноювУкраїні.
Реклама

"Пройдутьконсультаціїміжнашиміукраїнськимміністерствамиосвіти.Мипокине знаємо,якбудепроходитисампроцес.Михочемороз'яснитипозиціюукраїнської сторони.Такожбудепроведенаконсультаціязпольськоюнаціональною меншиноювУкраїні",-заявиввін.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни
ЗасловамиПєкло,польськасторонавважає за необхіднезабезпеченняУкраїноюможливостівивченнярідної мовинаціональнимименшинами.

Нагадаємо, 12 жовтняПарламентськаасамблеяРадиЄвропиприйняларішеннязрекомендаціямиУкраїніза підсумкамитерміновихдебатівщодозакону"Про освіту". Рішення ПАРЄ достатньо жорстко засуджує те, щоВерховнарадаприйнялазаконпро освіту,змінившистаттю7(про мовуосвіти)безконсультаційзпредставникаминаціональнихменшин.

ГлаваделегаціїукраїнськогопарламентувПАРЄВолодимирАр'євзаявив,щорезолюціяПАРЄ з українськогозаконупро освіту незобов'язуєробити які-небудькрокидовисновківВенеціанськоїкомісії і не є трагедією для України.
11 жовтня підчасвиступунасесіїПАРЄпрезидентУкраїниПетроПорошенкозаявив, що Україна гарантує право навчання рідною мовою, але при цьомувивченнядержавної мовиєобов'язковим.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти