Платформа G7 може стати майданчиком в питанні повернення Криму – Порошенко

23 вересня 2017 8:02

Президент зазначив, що Україна розраховує на Канаду під час її головування в G7

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкорозраховуєнадопомогукраїнВеликої сімкивпитанніповерненняКримупідсуверенітетУкраїни.

"ЯрозглядаюплатформуВеликої Сімки(G7),яктуплатформу,якабудесприятинашимзусилля,міжнародноїгрупидрузівпоприпиненнюокупаціїКриму",-сказавПорошенконаспільнійзпрем'єр-міністромКанадиДжастіномТрюдопрес-конференціївп'ятницювТоронто
.

Реклама

Не пропусти!
Фінал Євро-2020 не забирають у Лондона, але буде міхур і спецтранспорт
Стадіон "Уемблі" повинен прийняти фінал Євро-2020
Порошенкозазначив,щоУкраїнарозраховуєнаКанадупід часїїголовуваннявG7(c2018г. -Ред.)."ЗавдякиголовуваннювG7Канадаможезігратищебільшважливурольу забезпеченні мируістабільностівУкраїнііЄвропі",-вважаєПорошенко.

Раніше Петро Порошенко висловив впевненість у тому, що окупований Крим і тимчасово непідконтрольні Киеву території Донбасу будуть звільнені. "Ми повернемо Донбас, ми повернемо Крим", – заявив він.

ПетроПорошенкотакожзакликавміжнароднеспівтовариствостворитигрупудрузівподеокупаціюКримуізаявив,щоРосіяне поважаєрішенняМіжнародногосудущодокримчан.

"Найстрашнішевційситуації,щоРФпостійновибираєтактикузбільшеннялюдськихстраждань.Кримперетворивсявтериторіюрепресій-всі,хтоне згодензКремлем,позбавляютьсяволі абонавітьжиття",-сказавПорошенко.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти