Новинський: Хорватія виступає за дипломатичний шлях вирішення конфлікту на Донбасі

20 листопада 2018, 13:13

Во время рабочей поездки в Загреб, политик встретился с хорватским премьер-министром

УХорватіївважають,щоприпинитиконфліктнаДонбасівдастьсялишедипломатичнимшляхом.Про цеповідомивнароднийдепутатВадимНовинський.Під часробочоїпоїздкивЗагреб,вінзустрівсязхорватськимпрем'єр-міністромАндріємПленковичем.Говорилипроможливу співпрацюкраїн.Зокрема,порушувалосяпитанняполітичноговрегулюваннязбройногоконфліктувУкраїні.

"Всізійшлися на думці,ізаразцепідтвердилося,що перше,щонеобхідно,цеполітичнаволякерівництвакраїни.Колибудеполітичнаволя,політичнасміливість,щобсприйматинепопулярнікроки,алеякіпідутьнакористьУкраїні,підутьнакористьлюдям,щобнаблизивсямирякомогашвидше",-повідомивВадимНовинський,народнийдепутат.

Реклама

Раніше Вадим Новинський заявив, що на Донбас необхідно вводити миротворчу місію.

Політиккаже,що,перш за все,вартостабілізуватиситуаціюналінії зіткнення.Наступнийкрок,зазначаєвін,-цемиротворцінавсійтериторіїДонбасутавведенняполіцейськоїмісії.Тількиза таким сценарієм,вважаєВадимНовинський,можназакінчитивійськовідіїнаДонбасі,азначить-істабілізуватиукраїнськуекономіку.

Зазначимо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган підтримує врегулювання ситуації на сході України виключно дипломатичним шляхом іпідкреслюєважливістьвиконаннямінськихдомовленостейусімасторонамиконфлікту.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти