Наталія Королевська: Насамперед необхідно підвищити рівень життя незахищених категорій людей

30 березня 2016, 17:41

Сергій Рюмочкін Сергій Рюмочкін

Криза в соціальній сфері країни стає глибше з кожним днем – рівень безробіття зростає, інфляція з'їдає доходи і останні заощадження людей, а система соціального захисту фактично знищена

Сьогодні необхідно зосередити свою роботу на чотирьох напрямках, щоб повернути в Україну соціальний мир і поліпшити якість життя людей. Про це, виступаючи на засіданні Опозиційного уряду, заявила народний депутат України, віце-прем'єр-міністр з соціальних питань і пенсійну реформу Наталія Королевська.

Реклама

"На жаль, в соціальній сфері України ситуація не така, як нам хотілося б – зростає безробіття, люди багатші не стають, соціальні стандарти падають, рівень і якість життя людей не покращується, система соціального захисту людей фактично не працює, а ті, хто більше всього вимагають державної підтримки – переселенці, пенсіонери, багатодітні сім'ї, афганці, чорнобильці та інші категорії – не отримують допомоги від держави", – заявила Наталія Королевська.

За словами опозиційного віце-прем'єра, соціальна сфера вимагає невідкладної реанімації. Опозиційний уряд розробив план, в якому виділено чотири основних напрямки досліджень, що користуються поверне соціальний мир в Україні, відновить систему соціального захисту і підвищити добробут людей.

"Перше що необхідно зробити – підвищити соціальні стандарти і рівень життя найменш захищених категорій людей. Для цього ми пропонуємо внести зміни до бюджету на 2016 рік, зробивши його соціально-спрямованим – це дозволить провести реальну індексацію зарплат і пенсій, збільшити розмір споживчого кошика, і повернути людям відібрані пільги. Друге – активізувати ринок праці і легалізувати тіньову зайнятість, стимулювати роботодавців зберігати і створювати нові робочі місця і працевлаштовувати безробітних. Також слід оптимізувати роботу Державної служби зайнятості і не допустити прийняття Трудового кодексу. Третій крок – це соціально-гуманітарний відродження Донбасу і забезпечення соціальної підтримки та адаптації вимушених переселенців. І четвертий крок – прийняття національної стратегії соціального розвитку України", – зазначила Наталія Королевська.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

За її словами, це дозволить почати відновлення і подальше підвищення рівня і якості життя людей, побудувати ефективну систему соціального захисту населення, а також забезпечити необхідну соціальну підтримку і захист вимушених переселенців і людей, які проживають на постраждалих територіях Донбасу.

Реклама

"Головне – буде встановлено соціальний мир в нашій країні, а наші громадяни отримають необхідну соціальну підтримку і підвищення свого соціального благополуччя. Вони цього заслуговують", – підсумувала Наталія Королевська.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти