Лутковська написала Путіну лист з вимогами

11 липня 2014, 15:01

Омбудсмен вимагає негайно звільнити українську льотчицю Надію Савченко

Уповноважений Верховної РадиУкраїниз правлюдини ВалеріяЛутковська влистідо президента РосіїВолодимира Путіназажадалавжити заходів щодонегайного звільненнягромадянкиУкраїниНадіїСавченко,яка на даниймоментзнаходитьсяу Воронезькомуслідчому ізоляторі.Про це повідомляєпрес-службаомбмудсмена.

"ЗвинуваченняСлідчогокомітетуРосії на адресуН.Савченков їїпричетностідо вбивстважурналістівВГТРКпід Луганськом- абсурдні,як і твердженняпро незаконнийв'їзднатериторію Росіїбездокументівпід виглядомбіженки",- йдетьсяв листі.

За словамиомбудсмена,наявнийу відкритихджерелахвідеозапис допитузатриманоїнатериторіїУкраїниСавченко,здійсненогоневстановленимиозброєними особами,після чого вонаопинилася вСІЗО м.Воронежа,ставитьпід сумнівилегітимністьдійСлідчогокомітету Росії.

"ЗверненняУповноваженого Верховної РадиУкраїниз прав людинидо президентаРФсталореакцієюназаяву в ефірірадіостанції "ГоворитьМосква" офіційного представникаСлідчогокомітету РосіїВолодимираМаркінапро те,що на адресуРосійськоїФедераціїніхто не звертавсящодо звільненняСавченко",- підкреслиливпрес-службі.

Крімтого,у своєму зверненнідо ПутінаЛутковська пообіцяла,щовізьме підособистий контроль проведеннядетальнихрозслідуваньорганамипрокуратуриУкраїнипозагибелігромадян РосійськоїФедерації на територіїУкраїни.

Нагадаємо, 9 липнясталовідомо,щоНадіїСавченко,взятійвполоні, яка знаходитьсязараз у СІЗОу Воронежі(РФ),пред'явлено звинуваченнявпособництвіу вбивстві."Н.Савченкозвинувачуєтьсяорганамислідствавпричетностідо вбивстважурналістівВГТРКпід Луганськом",- відзначив офіційнийпредставникСКР.Вонапоміщена під вартуза рішеннямНовоусманскогосудунастрок до30 серпня.

Реклама

В тренді
"Козявка" і "нікчема": сварка Саакашвілі та Марченка пішла по другому колу

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти