Колесников розповів, чому Партія регіонів відмовилася від участі у виборах

14 вересня 2014, 12:03

Олексій Біловол Олексій Біловол

В ПР вважають, що вибори в країні, яка охоплена війною, недоречні

СекретарпрезидіїПартіїрегіонів,народнийдепутатУкраїниБорисКолесниковзаявив,щоПРне братимеучастьвиборах,покивкраїнігинутьлюди,ав44округахнеможливоорганізувативиборчихпроцес.

"ПолітрадаПР ухвалиларішення не брати участьу виборахватмосфері,коливкраїнійдевійна,коли гинутьлюди.Колив44округахвиборипровестифізичнонеможливо -партіябрати участьвних небуде",-сказавКолесников.

За словаминардепа,"сьогодніллєтьсякровнашихгромадян,гинуть мирніжителі,військовослужбовціУкраїни.За данимиООН,насьогоднівкраїнівжебільше мільйонабіженців".

Якзазначив Колесников, проведеннявиборів можепривестидо розколукраїни.

"Якийможебутипарламент,якщо1/4частинакраїни небудевньомупредставлена?Владаговорить про те,щовони потімпроведутьдовибори.Добре,алеякжебутивтакомувипадку зпропорційноюсистемою:якщо ви потімпіслявійнипроведетевибори,тобудетевиганятипропорціоністовз парламенту ідодаватинових?",-запитуєнардеп.

"Вибори – цеверхцинізму,якийнамагаєтьсянав'язатисьогоднішня влада.Всеце відбуваєтьсянатлітотальногоураженнявластейнавсіхфронтах-політичному,економічномутагуманітарному.Яксталовідомо,позавчоравладанаріквідклалавступ до зонивільноїторгувализ ЄС.Тобто,порахувавшинарахівниціабо навітьнакалькуляторі,влада отримаєчотири мільйонибезробітнихпротягом півроку",-сказавКолесников.

Реклама

В тренді
Тепер вже офіційно. Зеленський підписав закон, який прирівняв е-паспорт до паперового

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти