Коли настане нова фінансова криза і почнеться третя світова війна: ТОП-5 головних цитат тижня

15 грудня 2018, 15:00

Секретар РНБО Турчинов розповів, чи будуть продовжувати воєнний стан

Головноютемоютижня, що минає, як і ранішезалишаєтьсяагресіяРосіївАзовськомуморі,якаможепривестидо глобальногоміжнародного конфлікту.Читайтеголовніцитатитижнявспеціальномуматеріалісайту"Сегодня".

Петро Порошенко: Росія перейшла в Керченській протоці "червону лінію"

Реклама

13грудня президентУкраїниПетроПорошенкопровівзустрічвБрюсселізгенеральнимсекретаремНАТОЄнсомСтолтенбергом,під часякоївониобговорилиагресіюРосіївКерченськійпротоцііАзовському морі.

"Відкривши вогонь проти українських судів, Росія перейшла "червону лінію". Ми не можемо і не будемо залишати ці дії без чіткої і сильної відповіді. Сьогодні абсолютним пріоритетом є звільнення українських військовослужбовців. Вважаю, що НАТО має посилити постійну присутність в Чорному морі, щоб запобігти подальшому загостренню і забезпечити безпеку в регіоні. Ми підтримуємо запуск моніторингу повітряного і морського простору місією НАТО. За підсумками моїх переговорів з представниками Європейської Ради ми сподіваємося, що санкції проти РФ будуть продовжені – за невиконання Мінських угод, за проведення незаконних виборів, повне ігнорування Росією міжнародного права і агресію проти України", – заявив Порошенко на спільній прес-конференції.

Олександр Турчинов: Воєнний стан  – перевірка готовності відбити військову агресію

12 грудня назустрічізглавоюпредставництваНАТОвУкраїніАлександеромВінніковимсекретарРадинаціональноїбезпекиіоборониУкраїниОлександрТурчиновзаявив,щовоєнний станвУкраїніємасштабною перевіркоюготовностікраїнипротидіятивійськовій агресіїззовні.

"Відбуваєтьсямасштабнаперевіркавсієїсистемипідготовкитамобілізаціїкраїнидляпротидіїповномасштабній військовійагресії.Мививчаємосильнііслабкімісцявсистемібезпекиіобороникраїни,іробимовідповіднівисновкиікорективи",-сказавсекретарРНБО.

Реклама

Турчинов такожназвавумову, за якоївладане станепродовжувативоєнний стан:відсутністьзагрозиповномасштабноговторгненнявУкраїнуросійськихвійськових.

Валентин Петров (РНБО): Росія готується до світової війни в найближчі шість років

КерівникСлужбиз питаньінформаційноїбезпекиАпаратуРадинаціональноїбезпекиіоборониУкраїниВалентинПетроввважає,щоУкраїнане єкінцевою метоюРФ,алишеелементомпідготовкидо ширшогонаступу.На думкучиновника, Росія готуєтьсядо світової війни,якуможепочативнайближчішістьроків.

"Якщоподивитисянасучасніросійськівійськовіініціативи,можнасказати,щоцене тількипідготовкадо війнизУкраїною,цеодинзелементівбільшширокогостратегічногорозгортанняросійськоїнаступальноїмашини.ВонайдевідПівнічногоморядоСирії.Фактичноможнаговоритипро підготовкудо світової війни",-сказавПетров.

ЗасловамикерівникаСлужбиз питаньінформаційноїбезпекиАпаратуРНБО,глобальнийконфліктможерозгорнутисявжевнайближчіроки.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

"Заразвсі планипереозброєннявеликихдержав,зокрема,РФ,запланованіна2023-2025роки.Світможебутиготовимдо глобального конфліктубуквальночерез6років,алевінможепочатисяіраніше",-зазначивПетров.

  Девід Ліптон (МВФ): грозові хмари наступної глобальної фінансової кризи вже збираються

Реклама

МВФ попередивсвітпро нову глобальну кризу,  яканастанечерезпадіннявартостіосновнихсировиннихпродуктів.Про цезаявивзаступникглавиМіжнародноговалютногофонду(МВФ)ДевідЛіптон.

"Грозовіхмаринаступноїглобальної фінансовоїкризивжезбираються",-цитуєЛіптонаThe Guardian.

Криза,яквважаютьу Фонді,вдаритьнасампередпокраїнам,якізаймаютьсяпродажемсировини.До слова,Українавходитьдо числа країн,економікаякихзалежитьвідціннасировину,тому щоукраїнськіекспортерипродаютьзерноіметали.ОднакЛіптонстверджує,щонавітьміцніекономікивеликихкраїнне готовіперенестиможливу кризубезвтрат.

  Джон Гербст: Кремль веде нову холодну війну проти Заходу вже 12 років

Кремль веденовухолоднувійнупротиЗаходу ,зокремаСполученихШтатів,вже12-14років.Про цезаявивколишнійпосолСШАвУкраїніДжонГербст.

"КремльведехолоднувійнупротиЗаходу,протиСШАвже12-14років.Їхриторика-цериторикавійни.ВониописуютьЗахід(іособливоАмерику)вчорнихфарбах.Іколимипочинаємоговоритипро їхню політикутверезо,алеточно,воникричать,щомипочинаємохолоднувійну. Насправдівонисаміцепочалидавно",-сказавамериканськийдипломат.

Реклама

Гербстпідкреслив,щоРосіяпротягомдекількохроківпорушуєдоговірпро ракетималоїісередньоїдальності,якийзабороняєРФматиівестирозробкувідповідногоозброєння.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти