Клімкін закликав сенаторів США посприяти в наданні Україні оборонного озброєння

8 березня 2017, 03:02

Також він сказав, що наявна підтримка Сполучених Штатів вже продемонструвала свою ефективність

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав сенаторів США посприяти в наданні Україні оборонного озброєння.

Реклама

Про це він сказав під час сенатських слухань на засіданні підкомітету з фінансування Державного департаменту закордонних операцій і суміжних програм Комітету з питань асигнувань Сенату США.

"Усі сигнали від нової адміністрації США дають нам велику надію, що підтримка Сполученими Штатами України продовжиться і посилиться", – сказав Клімкін.

У зв'язку з цим він сказав, що ця подальша підтримка стосується не тільки інтересів України, а стосується інтересів США з точки зору свободи і стабільності ширшого трансатлантичного Альянсу.

З цієї причини, він звернувся до членів підкомітету щодо надання Україні прямої підтримки з низки напрямків.

Реклама

"Поставка Сполученими Штатами оборонного озброєння і подальша військова і технічна підтримка стане потужним сигналом для Кремля і значно поліпшить здатність України захищати її територію проти російської армії", – підкреслив Клімкін.

Також він сказав, що наявна підтримка Сполучених Штатів вже продемонструвала свою ефективність.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

Разом з тим, міністр попросив сенаторів підтримати виділення фінансових коштів для допомоги Україні в сфері безпеки в цьому і наступному фіскальних роках.

"Україна також вимагає довгострокових заходів безпеки для більш тісної співпраці та взаємодії в сфері оборони і безпеки", – сказав Клімкін.

"Без сумнівів, ми потребуємо підтримки Сполучених Штатів для відновлення переговорів підписантів Будапештського меморандуму. Сполучені Штати повинні відігравати ключову роль в переговорах одночасно по відношенню до Донбасу і Криму", – підкреслив глава МЗС.

Реклама

"І поки Росія не забереться з української землі, не повинно бути ослаблення санкцій", – заявив Клімкін і додав, що якщо РФ нічого не буде робити, санкції потрібно посилити.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти