Київ привітав прийняття резолюції Ради ООН з прав людини по Україні

28 червня 2014, 14:54

Міністерство закордоних справ України вітає ухвалення Радою ООН з прав людини резолюції "Співпраця та допомога Україні у сфері прав людини"

Відповіднийкоментаррозповсюдивдепартаментінформаційноїполітики МЗСУкраїнив суботу.

"ПоложеннярезолюціїпідсилюютьсигналГенасамблеїООНщодо прихильностіцієї Організаціїсуверенітету,незалежності,єдностіі територіальноїцілісностіУкраїнивмежахміжнародно-визнанихкордонів.Рада відзначилазусилля урядуУкраїнищодо зміцненнядемократії,верховенстваправа та захиступравлюдини",-зазначено вповідомленні.

У МЗСУкраїнипідкреслили,що Радапідтвердиланегативний впливна правалюдиниокупацією РосійськоюФедерацієюКриму,атакож акцентуваланазовнішній підтримцінезаконних збройнихформуваньу Донецькій і Луганськійобластях.

"Прийняттярезолюціїпродемонструвало,що владасьогоднішньої Росії,незважаючина спробипозиціонуватисебе як "відданогоправозахисника",правда,в іншихкраїнах,самапредставляє реальнузагрозу правамлюдини не тільки насвоїй території,алеі в міжнародномумасштабі",- відзначили вМЗСУкраїни.

Реклама

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти