Кандидати в нардепи закликали відправити суддів у тюрми, знизити тарифи і домогтися миру в Україні

18 липня 2019, 21:40

У передостанній день агітації кандидати робили заяви і слухали побажання виборців

Реклама

Кожен, хто претендує на посаду судді, прокурора або поліцейського, на два тижні повинен відправитися у в'язницю. З такою законодавчою ініціативою виступив Олег Ляшко. На його переконання, такий захід допоможе подолати корупцію в правоохоронному середовищі.

"Ми не вигадуємо нічого нового. Це вже працює в скандинавських країнах. Тому скандинавські країни і розвинені, там низький рівень корупції. Тому я вважаю, що в Україні це буде справжня антикорупційна реформа: обирати всіх суддів народом і кожен суддя або прокурор повинен посидіти у в'язниці. Посидить, зрозуміє і буде тоді діяти по справедливості. А якщо не зрозуміють і діятимуть несправедливо – будуть сидіти не два тижні, а 20 років. Це буде реальна боротьба з корупцією, а не те, що відбувається сьогодні", – вважає кандидат у народні депутати України Олег Ляшко.

Тим часом кандидати від "Опозиційного блоку" провели зустрічі з трудовими колективами Костянтинівки Донецької області. Кажуть, що перед виборами політики в основному говорять про плани, але мало слухають. А слід робити навпаки – дізнаватися про проблеми людей, щоб, потрапивши до Верховної Ради, почати їх вирішувати.

"Всі вже наслухалися передвиборчих обіцянок, всі наслухалися політиків. Сьогодні ми зустрілися з представниками всіх трудових колективів, щоб більше послухати те, чого дійсно хочуть люди". Опозиційний блок "проводить не один форум для того, щоб все-таки до кінця розуміти побажання громадян України, і, безумовно, домогтися миру і домогтися більш успішного сьогодення і дня завтрашнього. Це цілком під силу українському народу і конструктивним українським політикам ", – заявив кандидат у народні депутати України Борис Колесніков.

"У нас 1575 законів, які визначають, як в країні будуть влаштовані взаємодії вертикалі влади – це великі державні реформи. Ну, і, звичайно, дуже потужний економічний і соціальний блок. В нашу партію увійшли мери міст, керівники великих промислових підприємств. Тому ми розуміємо, як повинна бути влаштована і проведена справжня децентралізація. І які закони і правила потрібні дрібному, середньому і великому бізнесу для того, щоб країна нарешті стала незалежною, щоб сюди пішли гроші, збільшувалася кількість робочих місць, і підвищувався рівень стандартів життя і доходів наших громадян", – заявив кандидат у народні депутати України Євген Мураєв.

Тим часів провести позачергову сесію Верховної Ради 23 липня, відразу після виборів, пропонує Юлія Тимошенко. Каже, що слід, не гаючи часу, впроваджувати першочергові реформи. До порядку денного пропонує внести питання зниження тарифів, запровадження страхової медицини і підвищення пенсій.

"Ми попросили наших депутатів повернутися з усіх регіонів України для того, щоб ми могли в повному складі фракції бути присутніми на засіданні Верховної Ради. Якби сьогодні скликали позачергову сесію, можна було б вирішити питання тарифів", – вважає кандидат у народні депутати України Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбудуться 21 липня.

Реклама

Додамо, що ЦВК зареєструвала 1 413 офіційних спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів: від 10 іноземних держав – 58 офіційних спостерігачів, від 15 міжнародних організацій – 1355 офіційних спостерігачів.

Крім того, як ми вже повідомляли, 15 липня минув термін для того, щоб змінити своє місце голосування на дострокових парламентських виборах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти