До розслідування вбивства Шеремета можуть залучити звільненого раніше з МВС Паскала – Луценко

23 липня 2016, 23:08

Генпрокурор прогнозує, що Паскал приєднається до розслідування в понеділок

До розслідуваннявбивстважурналістаПавлаШереметаможутьзалучитизвільненогоранішезМВСВасиляПаскала.Про цевефірітелеканалу "112 Україна"впрограмі НаталіїВлащенко"Люди.HardTalkLive"сказавгенеральнийпрокурорУкраїниЮрійЛуценко.

Реклама

"Унасєдомовленістьпро можливістьйогозалученнядо слідства,незважаючинате,щовінзараззвільненийзорганіввнутрішніхсправУкраїни.Ядумаюцетойвипадок,якийякразможедатипідставидлявиключенняззагальнихправиліповернутийогодо роботи",-вважаєЛуценко.

Такожв понеділокгенпрокурормає намірзустрітисяздвома"кращимислідчимипорезонансних вбивствах,якізалишилисявГенеральній прокуратурі",і,ймовірно,вониприступлятьдо роботиразомзПаскалемвскладізагальноїслідчо-оперативноїгрупи.

Нагадаємо,30 листопада минулогорокуміністрвнутрішніхсправАрсенАваков прийняврапортпро відставкупершого заступника головиНаціональноїполіціїВасиляПаскала.Паскалподавувідставкупісляобуреннягромадськостівзв'язкузпризначеннямйогонацюпосаду.

КабінетміністрівзвільнивПаскалазпостазаступникаміністравнутрішніхсправ,наякий його було призначеновгрудні 2014 року, 4 листопадавзв'язкузпереходомнаіншуроботу.24листопада сталовідомо,щоПаскалпризначенийпершимзаступникомголови Національноїполіції-начальникомкримінальноїполіції.

Реклама

ПрицьомувМВСзаявили,щоПаскалпройшовпереатестацію,ауГПУнемаєдоньогопретензій.

В тренді
Всі дізнаються правду – РНБО проведе аудит держземель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці
В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ

За данимиЗМІ,самеПаскалвідповідавзапереслідуванняучасниківстудентськогоМайдану.Крімтого,йогопов'язуютьзпровокаціями,яківідбувалисяпідбудівлеюВерховноїРади 31серпня2015 року.СамПаскалспростовуєцізвинувачення.

Громадськідіячі,якіборютьсязалюстраціювправоохороннихорганах,такожзаявляли,щоПаскалпідпадаєпідлюстраціюіз забороноюзайматипосадиворганахдержавноївлади,однакуникаєлюстраціїчерезрішеннясуду.

З іншогобокукерівництвоМВСзнебажаннямзвільнилоПаскала,вдекількохпублічнихзаявахповторювалося,щоПаскалєоднимзкращихфахівцівз розкриттякримінальнихзлочинів.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти