Гройсман вірить у потенціал Ради для ухвалення змін до Конституції щодо децентралізації

8 липня 2015, 21:55

За словами спікера, якщо не загрався у політику, то є всі шанси отримати 300 голосів

Голова Верховної Ради ВолодимирГройсманпереконаний, щовпарламентізнайдеться конституційнабільшість голосівдляухвалення змін до КонституціїУкраїнивчастинідецентралізації.

Реклама

"Потенціалу Верховній Радіє.Якщо незагрався у політику, тоє всі шансиотримати300голосів (за внесеннязмін до КонституціїУкраїнивчастинідецентралізації- ІФ)", – сказав вінвінтерв'ю 5-му каналувсереду ввечері.

Спікер парламентувисловив упевненість, щозавнесеннязмін до Основного законупроголосуютьфракції "Блок Петра Порошенка", "Народногофронту", адо них приєднаютьсяй інші фракціїкоаліції.

Він підкреслив, щовже наступного четверга, 16 липня,парламентпочнерозглядзмін до КонституціїУкраїни, запропонованихпрезидентом,і відправитьїхдлявисновку до Конституційного суду.

СпікерРади нагадав,що зміни до КонституціїУкраїниповинні бути прийнятідомісцевих виборів, запланованихна 25жовтня поточного року.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського
Реклама

"Дуже важливоприйняти змінидо Конституції в частинідецентралізаціїдомісцевих виборів",- сказав він.

РанішеВ.Гройсманзаявляв,що змінидо Конституції в частинідецентралізаціїповинні бути прийнятіу вересні.

ПрезидентУкраїниПетроПорошенковсереду в Одесівисловив сподівання,що ВерховнаРада16 липняпідтримаєпроектзмін до КонституціїУкраїнивчастинідецентралізації:"Було бдуже добре,щоб у четверВерховнаРадазнайшла в собі силиі потенціал, і змінидо Конституції в частинідецентралізації,революційні зміни, схваленіВенеціанською комісією, суб'єктамисамоврядування,Асоціацією міст, представникамиоблрад- щоб вонибули підтриманіВерховною Радою ібули направлені вКонституційнийсуд".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти