У Міноборони заявляють, що теракт на аміакопроводі призведе до техногенної катастрофи -

28 липня 2014, 23:11

События на ТК Украина

Радник міністра оборони Олександр Данилюк розповів про хід АТО

У прямомуефіріінформаційної програми"Події" на каналі "Україна" радник міністраоборони ОлександрДанилюкрозповів про хідАТО, атакож про те, чим загрожуємінуванняаміакопроводу.

За словами ОлександраДанилюка, "мимаємо справу непростоз терористами, аз терористами, якімаютьна озброєнняважку техніку". "Ця техніка нимисьогодні, втому числі, використовуєтьсядля обстрілутих населених пунктів, якіу них підконтролем.Насьогоднішнійденьвонивикористовують "Гради" і мінометидля обстрілуДонецька,Горлівки.Вонинавмисновикористовуютьартилерію іреактивнуартилерію, щобспеціальноскомпрометуватисилиАТО. Вони необстрілюютьсамі себе, атихмирних громадян, які, сьогодні, фактично, є заручникамицихтерористичнихформувань", - підкресливрадникміністра.

Він висловив сподівання, що "Горлівка буде звільненанайближчим часом ітамбудетакожспокійно, як сьогоднівСлов'янську іКраматорську". "Заразведутьсябої заТорез, взятоДебальцеве. БлизькоГорлівки, фактичнозавершуєтьсявзяттяміста"в кільце", і ядумаю, що найближчимчасом почнетьсяоперація зі звільненняміста , -говорить він.

Радник міністраоборонипідкреслив, що на сьогоднішнійденьу відомстває інформація"прозамінуваннякількох ділянокаміакопроводу і, можливогомінуванняконцерну "Стірол"."Це дуженебезпечнаситуація.Мипрекраснорозуміємо, що який-небудьтерористичнийактнацих об'єктахможепризвести до техногенної катастрофи. Цю інформацію миотримуємо відагентуринамісці", - говорить він.

ОлександрДанилюкзазначив, що міністерство оборонирекомендує"жителям тих міст, які покиперебуваютьпідконтролемтерористів, по можливостізалишити ціміста у зв'язкуз тим, що терористи, очевидно, можутьздійснювати різнітерористичні акти.Аякщо говоритипротерактина"Стіролі" абоаміакопроводі- це можепризвести до численнихбагатотисячних жертвсередмирногонаселення".

Тим, хто самостійноне може виїхатиз міста, радник міністрапорекомендував, "звертатися до підрозділівМНС, якідіютьвбудь-якомумісті"."Можназвернутисяв будь-якупожежну частинуі просити, щоб буланадана допомогав евакуації.Сьогодні всіті, хто ще невиїхав, знаходяться, фактично, взаручниках утерористичнихбандформувань. ЗбройнимисиламиУкраїнита іншими силовимипідрозділамиробитьсявсе можливе, щобтерористине мали можливостізаподіятишкоди мирномунаселенню. Але такідії, які ми бачимо- не завждидають можливістьоперативногореагування.Наприклад, Горлівказнаходиться підконтролемтерористів, якісамостійно здійснюютьобстрілцього міста.Але, очевидно, що єдиний шляхдляукраїнськихсиловиків -звільнити місто, якнайшвидше", - упевнений він.

Відповідаючиназапитання ведучоїпроектуОлениКотпро забезпеченнявійськовослужбовцівїжею імедикаментами, ОлександрДанилюкпідкреслив, що "на сьогоднішнійденьосновна масавійськовослужбовців, яківиконують своїзавдання накордоніУкраїнита Російської Федерації, маютьмінімальний необхіднийзапас їжі, медикаментів ібоєприпасівдлятого, щоб виконувати своїбойові завдання".

Дивітьсяінформаційно-аналітичну програму "Події" наофіційномусайті каналу, атакож на сайтівідеоресурсуoll.tvі на
новинному порталіsegodnya.ua.

Реклама

В тренді
Рада без їдальні: де харчуються і які чайові лишають нардепи (відео)

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти