Чого чекають у парламентських фракціях від Петра Порошенка

7 червня 2014, 07:38

Інна Оносова

З приходом нового президента депутати сподіваються на відновлення миру на Сході, формування прагматичних стосунків з Росією і зміну кадрів

Після інавгурації7 червняПетроПорошенкопочинає виконуватифункції президентаУкраїни."Сегодня.ua". Попит у депутатіввсіх парламентськихфракційпро те,які перші крокивони чекаютьвід Порошенка.

Народнийдепутат"УДАРу" Валерій Пацкан:"ЧекаємовідПетраПорошенказакінчення війни насходіУкраїни.Цеосновне".

Реклама

11_05

ВалерійПацкан.Фотозі сторінкинародногодепутата вFacebook

Народний депутат "Свободи" Ігор Мірошниченко: "Він повинен припинити війну, знищивши терористів і всіх їх пособників. Треба навести порядок і гарантувати спокій, безпеку українським громадянам на сході України. АТО повинна проходити в максимально стислі терміни і за 3-4 дні це можна було зробити. Тепер це складніше – треба дати наказ керівникам військових спецпідрозділів на знищення терористів і дати можливість мирним жителям або сховатися в бомбосховищах, або створити коридор для виведення їх із зони конфлікту. Треба діяти за принципом Росії: Путін з терористами не церемониться ".

22_04

ІгорМірошниченко.Фотозі сторінкинародногодепутата вFacebook
Реклама

Народний депутат "Батьківщини" Сергій Соболєв: "Порошенко повинен негайно активізувати боротьбу з корупцією та налагодити чітку роботу в цій сфері між президентом, урядом і парламентом. Також важливе питання – люстрації кадрів. Сьогодні цей процес перебуває в якомусь дивному стані через відсутність президента, і тому багато кадрових призначень відбувалися з урахуванням того, що вони були тимчасовими. Всі тимчасове тепер закінчилося, треба затвердити голів Міноборони, прокуратури, МЗС, СБУ, які відповідають за АТО і боротьбу з корупцією. Окремо треба виділити євроінтеграційний пакет, який вже є і його треба терміново зараз прийняти, реалізовуючи реформи, які в ньому прописані".

6_main

Сергей Соболев

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину

Народний депутат Партії регіонів Дмитро Святаш: "Петро Порошенко після інавгурації повинен сісти за стіл переговорів з тими, хто сьогодні представляє іншу воюючу сторону, як би це не було неприємно. Президент повинен визначити, в якому форматі можна провести ці переговори, але вони повинні пройти без посередників. Він обіцяв, що зупинить війну. Паралельно треба робити кроки для нормалізації відносин з Росією – привівши їх до якогось аполітичного, прагматичного формату, який базується не на принципах "братніх народів", а на економічній доцільності, національному економічному егоїзмі".

66_02

Реклама

Дмитро Святаш

Народний депутат Комуністичної партії України Спиридон Кілінкаров: "Порошенко повинен спробувати врегулювати конфлікт в нашій країні. Для цього треба зустрітися з представниками Росії, США та ЄС – вони впливають на економічну і політичну ситуацію всередині України. Порошенко повинен організувати діалог всередині країни, адже на сьогодні такого діалогу немає. Замість нього – автомати Калашникова, касетні бомби, снаряди. Порошенко повинен дати ідеї, як вийти із ситуації. Багато людей в Києві не до кінця розуміють гостроти моменту, який склався в східних регіонах. Тому їм складно зробити правильні кроки для врегулювання ситуації. Тому Порошенко треба спочатку отримати достовірну, повну інформацію про те, що там відбувається ".

77_04

Спиридон Кілінкаров

 

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Інаугурація Петра Порошенка

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти