Байден назвав головну задачу української влади

8 грудня 2015 12:40

Перед кожним з вас стоїть відповідальність використати цю можливість, ці жертви, які були принесені на Майдані сотнями людей, сказав він

Сьогодні президент, уряд, кожен член цієї Верховної Ради зараз стоїть перед завданням побудувати об'єднану демократичну українську націю, яка вистоїть випробування часу. Про це під час виступ у Верховній ражі заявив віце-президент США Джо Байден.

Реклама

"Якщо сказати це словами американського патріота раннього періоду Томаса Пейна, у ці часи випробовуються людські душі. І цей час випробування душ ваших людей. Це ваш час, ваша відповідальність. Кожного з вас. Перед кожним з вас стоїть відповідальність використовувати цю можливість, ці жертви, які були принесені на Майдані сотнями людей. Перед кожним з вас стоїть завдання використати цю можливість для того, щоб відповісти на виклик історії і, нарешті, побудувати об'єднану демократичну українську націю, яка вистоїть випробування часу", – сказав віце-президент.

Байден нагадав слова англійського політика Едмана Берка: "Парламент – це дорадчий орган однієї нації, одного народу з єдиним інтересом, що стосуються всього народу. Не місцеві цілі, не місцеві упередження мають керувати загальним інтересом, але загальне добро".

Не пропусти!
Нідерланди – Австрія: онлайн-трансляція матчу суперників України на Євро-2020
Депай vs Алаба, Нідерланди vs Австрія

"Я з повагою вам пропоную, що це має бути стандартом для кожного з вас, відповідно за яким вас будуть судити. Це стандарт, відповідно до якого вас будуть судити ваші онуки, ваша історія. Про те, чи була у вас моральна сміливість для того, щоб поставити загальне добро перед місцевими упередженнями. Це все у ваших руках. Ви можете повернути арку цієї історії на бік кращого правосуддя і можливостей вашого народу зараз", – сказав він.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти