Зубко обговорив з главою МЗС Білорусі розвиток транспортних коридорів "Каспій-Європа"

Перспективними напрямками співробітництва з Білоруссю він також назвав транспортні формати "Київ-Мінськ-Варшава", "Київ-Мінськ-Вільнюс" і "Київ-Мінськ-Рига"

Віце-прем'єр-міністррегіональногорозвитку,будівництватажитлово-комунальногогосподарстваГеннадійЗубкопровівзустрічзглавоюМіністерствазакордонних справБілорусіВолодимиромМакєєвим,під часякоїобговорювався розвитоктранспортнихкоридорів"Каспій-Європа".Про цеповідомляє прес-служба Кабміну.

"РазомзБілоруссюповинніпосилитиекономічну вагутранспортногокоридоруміжкраїнамиЄСіПричорноморськимбасейном",-зазначивЗубко.

Реклама

Вінтакожвідзначив перспективністьрозширенняобсягівперевезеньконтейнернимипоїздами"Вікінг"і"ЗУБР".ЗасловамиЗубка,длязбільшенняобсягівперевезеньтранзитнихвантажівчерезБілорусьіУкраїнунеобхіднопродовжитидіютарифнихумовівстановитиконкурентнітарифи.

"Україна,всвоючергу,продовжитьрозвитокпоромного сполученняза маршрутом "Європа-Кавказ-Азія",щозбільшитьтоваропотокивнапрямку "Балтійськеморе-Чорнеморе",-додавЗубко.

ПерспективниминапрямкамиспівробітництвазБілоруссювінтакожназвавтранспортніформати"Київ-Мінськ-Варшава","Київ-Мінськ-Вільнюс"і"Київ-Мінськ-Рига".

Реклама

Нагадаємо,ранішеУкраїнапередалаурядуАзербайджанупроектугодипро створенняміжнародноготранспортногокоридору"Балтійськеморе-Чорнеморе-Каспійське море".

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Останні новини
Реклама
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти