Зарплата від 7 тисяч: ГПУ розпочала набір нових прокурорів

23 жовтня 2016, 06:47

Процес відбору будуть контролювати незалежні спостерігачі з Німеччини і Франції

НаціональнаакадеміяпрокуратуриУкраїнирозпочала набірпретендентівнапосадиворганахдержавного обвинувачення.ЗарплативГенпрокуратурітепербудутьстартувативід7 тисяч,передає ТСН. Зазначає,щопрокурорамихочутьбачитипрофесійнихічеснихпрацівників,досвідроботидляцьогоне обов'язковий.

Реклама

На першому етапі кандидати повинні здати іспит на знання законів за рейтинговою системою – без оцінок і прохідних балів. Після цього будуть психологічні тести і співбесіди для претендентів на вищі посади.

Весь процес контролюватимуть незалежні спостерігачі з Німеччини і Франції. Відзначається, що на 600 вакансій претендують 2000 бажаючих.

"Заробітна плата місцевого прокурора стартує не з 4 тисяч, а з 7 тисяч. Можливо, це не така велика сума для Києва, але для провінції це добре. Однак немає зарплати, що може зупинити людину, яка готова скоїти корупційний злочин", – сказав генпрокурор Юрій Луценко.

"Я хотів би, щоб ви стали носіями нової системи. Я делегую вам повне право, яке дає закон. Ніхто вам не скаже "фас" і не скаже "стоп". Розраховую, що ви будете працювати без дзвінків. Будете керуватися законом і національними інтересами", – додав він.

В тренді
"Вони тут? Вони всюди". Зеленський потролив журналістку через російський переклад (відео)

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти