Запуск Антикорупційного суду: Кабмін прийняв два важливих рішення

28 листопада 2018, 13:57

Уряд врегулював питання діяльності членів громадської ради міжнародних експертів

Кабінет міністрів України прийняв рішення про запуск Вищого антикорупційного суду. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду.

"Два важливих рішення сьогодні уряд прийняв щодо запуску Вищого антикорупційного суду. Перше стосується врегулювання питань діяльності членів громадської ради міжнародних експертів", – сказав міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, ці експерти вже прибули в Україну.

Друге рішення, зазначив він, стосується виділення приміщення для Антикорупційного суду.

Ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд в Україні відповідає міжнародним зобов'язанням країни та інтересам її громадян та компаній і є вельми позитивною подією. Так говориться в заяві Європейської зовнішньополітичної служби ЄС,

У заяві також говориться, що боротьба з корупцією є "ключовим компонентом угоди про асоціацію між ЄС і Україною". Крім цього, акцентується увага на тому, що необхідно дотримуватися повної незалежності антикорупційних відомств, які повинні "виконувати свої завдання без надмірного впливу".

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні
схвалила законопроект про Вищий антикорупційний суд

Реклама

Нагадаємо, що раніше спалахнула нова суперечка по ВАКС. Активістивпевнені,щотоп-корупціонериуникнуть покарання.На думкугромадськості,враніприйнятомузаконівиявиласяправка,про якудоцьогоне булочутно,івонамогласерйознозмінитиситуаціювборотьбізкорупціонерами.

Тим не менш в ЄС заявили, що прийняття закону про Вищий антикорупційний суд вУкраїнівідповідаєміжнародним зобов'язаннямкраїнита інтересамїїгромадянтакомпанійієвельмипозитивноюподією.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти